اگر شما نیز به دنبال یک شغل آرام، شاد، دائمی و با درآمدبالا هستید، پیشنهاد ما به شما، شغل آرایشگریست. به همین منظور، آشنایی با دوره ی کامل و درجه یک گریم و آرایشگری بسیار ضروری می باشد.

تاریخچه ی آرایش و گریم صورت

در طول تاریخ همواره به زیبایی و آراستگی توجه می شده است، با این تفکر که ظاهر هر فرد، نمودی از شخصیت و باطن اوست و در شکل گیری و پایداری و برقراری ارتباطات اجتماعی انسان بسیار موثر است.

مورخان اصل پیدایش گریم و آرایش در دوران گذشته را، در مراسم آیینی می دانند و بیان می کنند که مردم مصر، چینیان و حتی آفریقاییان از زمان های قدیم، هر کدام به شکلی اقدام به آرایش و گریم می کرده اند.

برای مثال، آفریقاییان انواع رنگ های شاد را برای گریم چهره استفاده می کردند و مصریان نیز اطراف چشم های خود را با رنگ های سبز آرایش می کرده اند.

دوره ی  درجه یک  آرایشگری

آرایشگری در کشور ایران

در کشور ما، آرایشگری در حیطه ی زنانه، گستردگی و درآمد بسیار بالاتری نسبت به آرایشگری در حیطه ی مردانه دارد.

تنوع خدمات ارائه شده به بانوان، بسیار بیشتر از آقایان است و همین تنوع، کار را برای یادگیری تخصصی انواعی از آن و کسب درآمد راحت تر کرده است.

آرایشگر زنانه در کوتاه کردن و مدل دادن به مو، رنگ کردن موها ، آرایش صورت، پاکسازی پوست و طراحی ناخن و… مهارت دارد و علاوه بر نظر گرفتن خواسته ی مشتری، سعی می کند زیباترین و مناسب ترین خدمات را به او ارائه دهد.

اگر شما نیز به دنبال یک شغل آرام، شاد، دائمی و با درآمدبالا هستید، پیشنهاد ما به شما، شغل آرایشگریست. به همین منظور، آشنایی با دوره ی کامل و درجه یک گریم و آرایشگری بسیار ضروری می باشد.در دوره ی کامل و درجه یک آرایشگری چه چیزهایی تدریس می شود؟

به طور معمول افرادی که آشنایی با دوره های مقدماتی آرایشگری دارند و میخواهند در شغلشان پیشرفت بیشتری داشته باشند، اقدام به شرکت در دوره های کامل و تخصصی آرایشگری و گریم میکنند.

این حیطه بسیار گسترده است و افراد می توانند بر حسب علاقه و کار تخصصی که می خواهند انجام دهند، رشته ی مورد علاقه ی خود را انتخاب کنند.

از جمله ی این آموزش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گریم صورت
  • پاکسازی پوست
  • متعادل سازی صورت و کانتورینگ
  • انواع مختلفی از آرایش چشم
  • گریم عروس
  • پوشاندن عیوب صورت از جمله جوش و لک و…

چگونه در دوره ی جامع و کامل آرایشگری ثبت نام کنیم؟

برای شرکت در دوره های کامل آرایشگری و گریم و اموزش تکنیک های میکاپ و کسب اطلاعات در مورد شرایط ثبت نام، تعداد روزها و هزینه ی شرکت در کلاس ها با ما در ارتباط باشید.

ما تمام تلاش خود را در جهت ارتقای مهارت و دانش شما انجام خواهیم داد و شما را با آموزش های روز دنیا آشنا خواهیم کرد تا بتوانید هرچه سریع تر، دوره های تکمیلی را گذرانده و در صورت تمایل، کار خود را آغاز کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

دوره ی  درجه یک  آرایشگری

Rate this post