برخی از آموزشگاه ها بعد از اتمام دوره های خود برای بادگیری بیشتر و بهتر افراد شرکت کننده در دوره های آموزشی پکیج کامل و جامع آموزش طراحی لباس را ارائه می دهند

آموزش طراحی لباس

پکیج آموزش طراحی لباس

در دوره های آموزشی که از جانب آموزشگاه های طراحی لباس برگزار می شود معمولا به دلیل افزایش تعداد آموزش،گاهی برخی از افراد مطالب آموزشی قبلی را از یاد می برند و برای یادآوری نیازمند مرور کردن هستند.
بسیاری از مربیان برای حل این مشکل آموزش هایی را تحت عنوان پکیج های آموزشی طراحی لباس آماده می کنند تا افزایش یادگیری مهارت طراحی لباس را باعث شوند.
البته برخی از این پکیج ها به دنبال پرداخت هزینه هایی قابل دریافت می باشد و تهیه آن به صورت رایگان امکان پذیر نمی باشد.

آموزش طراحی لباس

اهمیت رنگ در طراحی لباس

رنگ ها در واقع بازتابی از نور هستند که به شکل های مختلف خود را نشان می دهند.
انتخاب ترکیب رنگ ها در طراحی اباس از جمله مهمترین وظایف طراحان اباس است که در طی آموزش خود باید آن را فرابگیرند.
آشنایی با تناژهای رنگ و چگونگی استفاده از آنها در کنار یکدیگر می تواند موجب افزایش طراحان لباس شود زیرا این هماهنگی و همخوانی موجب افزایش رضایت مشتری خواهد شد.
طراحان لباس باید بدانند چه رنگی را برای چه فصلی مورد استفاده قرار دهند.رنگ ها در کل به دو دسته ی سرد و گرم تقسیم می شوند که رنگ های سرد باید در فصل های گرم و رنگ های گرم در فصل سرد مورد استفاده قرار گیرد تا تاثیر رنگ ها بر روحیات مشتری موجب جلب نظر و توجه مشتریان شود.
درواقع ایجاد ترکیب رنگی مناسب نیازمند درک درستی از است که علاوه بر آن باید ایجاد هارمونی نیز در مورد توجه قرار داده شود و در نهایت این امر است که می تواند موجب انتخاب بهترین رنگ برای ایجاد متنوع ترین اباس ها می شود.
گاهی اوقات افراد با انتخاب رنگ های نامناسب در ترکیب خود می توانند اثرات نامناسب و غیر قابل استفاده ای را در طراحی های خود به جا بگذارند و در طراحی نهایی اثرات منفی را موجب می شود.

آموزش طراحی لباس

صنعت آموزش طراحی لباس و مد در جهان

طراحی لباس و مد از جمله صنعت هایی است که قدمت دیرینه در کشورهای مختلف دارد اما نکته ای که باید مورد توجه قرار دهیم این است که باید برای این صنعت احترامات زیادی را قائل شد زیرا طراحی لباس در واقع ریشه در فرهنگ کشورهای مختلف دارد و با استفاده از آن می توان موجب حفظ و پایداری این فرهنگ به جا مانده از دوران گذشته شد.
ایتالیا از جمله کشورهایی است که در زمینه طراحی لباس و مد سابقه ای چندین چند ساله دارد که رفته رفته وارد کشورهای دیگر از جمله ترکیه شد وطراحان اینالیایی راهی برای نشان دادند مهارت های خود بدست آوردند.

Rate this post