طراحی لباس به معنی پیاده کردن ایده خود بر روی لباس می باشد . یکی از مهم ترین گرایش های  و اولین گام برای دوخت لباس و طراحی لباس می باشد. با کشیدن یک طرح مربوط به لباس بارها و بارها می توان از روی آن لباس دوخت تا زمانی که دیگر از مد رفته و مدل جدیدتری جایگزین آن شود. طراحان بزرگ یکی از اشخاص موثر در تولید مد و فشن می باشند و یک طراح خوب همیشه مد و فشن و بروزترین آنها را مد نظر خواهد داشت و برای طراح خوب شدن باید ابتدا علاقه و انگیزه و پشتکار و تلاش داشت تا موفق بود لذا آموزش طراحی لباس از پایه تا تخصصی در آموزشگاه انجام می شود و شما میتوانید به صورت حضوری و عملی در کلاس آموزش طراحی لباس از پایه آموزش ببنید.

کلاس آموزش طراحی لباس از پایه

آموزش طراحی لباس با مداد رنگی بحث برانگیز

آموزش طراحی لباس با مداد رنگی بحث برانگیزآموزش طراحی لباس با مداد رنگی بر روی کاغذ است که باید آموخت چگونه روی کاغذ یک طرح لباس را کشید و رنگ کرد در این طراحی انواع لباس مجلسی زنانه مردانه روی کاغذ طراحی می شود و با مداد رنگی مخصوص طراحی لباس را با رنگ های هماهنگ در کاغذ نمایش می دهند. برای طراحی لباس روی کاغذ باید نقاشی را خوب یاد گرفت و به گونه مدل را طراحی کرد که مانند واقعیت به چشم بیاد به گونه ای که بیننده فرد را در نظرش ببیند که این لباس را بر تن دارد. خیاط برای دوخت لباس از روی طرح لباس را در سایز های مختلف الگو برداری کرده و در رنگ های متفاوت  می دوزد.

آموزش طراحی لباس روی کاغذ منحصر به فرد

آموزش طراحی لباس روی کاغذ منحصر به فردآموزش طراحی لباس روی کاغذ منحصر به فرد با به روزترین مدل ها و نمونه ها آموزش به صورت عملی می باشد و در آموزش طراحی لباس مردانه و زنانه با انواع پارچه ها به صورت مدل های ساده و پیچیده می آموزد یک طرح با ژست فرد نقاشی شده که لباس را بر تن دارد به گونه ای است که نشان دهنده مدل لباس است که رنگ لباس نیز در طرح یا مداد رنگی یا ماژیک یا آبرنگ مخصوص نشان داده می شود و مداد و پاکن برای کشیدن طرح مخصوص می باشد و در طراحی لباس فرم بدن و لباس باید با هم هماهنگ باشند و لباس های متناسب با هر فصلی به گونه ای طراحی شود که با با پارچه و طرح هماهنگ باشند.

دوره آموزش طراحی لباس عروس همین حالا

دوره آموزش طراحی لباس عروس همین حالادوره آموزش طراحی لباس عروس همین حالا با یاد دادن تکنیک های جدید یک طراح لباس خواهید شد طراحی لباس عروس نسبت به دیگر لباس ها پیچیده تر است و باید بتوان با کامپیوتر نیز الگو سازی را یاد گرفت٬ و با روشهای پیچیده انواع مد و فشن لباس عروش اشنایی گرفت٬ و نحوه انتخاب نمونه پارچه های این لباس را آموخت٬ تکنیک های خیاطی پیشرفته و تزئینات این لباس را باید بدانند. بعد از آموزش تخصصی طراحی لباس عروس می توان برای شرکت های دوخت این لباس طراحی نمود یا برای خود ایجاد اشتغال نمود.

طراحی لباس مجلسی با مداد در کمتر از یک سال

طراحی لباس مجلسی با مداد در کمتر از یک سالآموزش طراحی لباس مجلسی با مداد در کمتر از یک سال در مدل های شیک زنانه و یادگیری مد و فشن و به روزترین آموزها را در اختیار آموزند قرار خواهند داد و آموزش لباسهای مجلسی که در مجالس عروسی و جشن ها استفاده می شود لباس افراد بلند قد و کوتاه قد را به صورت کامل و متناسب با بدن هر فرد چاق و لاغر آموزش خواهند داد. پیچیده ترین طراحی ها طراحی لباس مجلس و لباس عروس هستند که از صفر تا صد آن یاد خواهید گرفت این لباس ها شامل کت و دامن٬ لباس نامزدی٬ لباس شب٬ لباس فانتزی کوتاه و عروسکی٬ و لباس مجلسی می باشد.

مهم ترین گزینه در طراحان خوب نوآوری و ابتکار است که در ذهن خود طرحی را به وجود آورده و بر روی کاغذ همان طرح را درج نمایند. و طرحی که تکراری نباشد و تک باشد طرفداران بیشتری دارد.

Rate this post
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.