گریم میکاپ و صورت در آموزشگاهای تخصصی در زمینه تجارت زیبایی، توسط مجرب ترین مربیان با داشتن سال ها تجربه و مدارک معتبر انجام می گیرد.

گریم و میکاپ در دنیا، عمری بالا داشته و از گذشته از میکاپ و گریم در صنعت های مختلف استفاده می شده است. در گذشته از میکاپ در صنعت های نمایشی سنتی، دلقک بازی و سیاه بازی استفاده می شده است.
امروزه با پیشرفت های فراوان در تولید لوازم آرایشی و گریم مرغوب با کیفیت، صنعت میکاپ و گریم بسیار تخصصی و بدون ایراد انجام می پذیرد.

گریم میکاپ و صورت

صنعت آرایشی در ایران و جهان

صنعت میکاپ و آرایش امروزه در مدل های مختلفی انجام می پذیرد، و فرد مسئول این کار باید بداند که به هر شخص چه مدل آرایشی می آید و برازنده صورت می باشد.
آرایش فعالیت های مختلفی انجام می دهد و از انواع فعالیت های صنعت میکاپ و آرایش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • روشن کردن پوست
  • تیره کردن پوشت
  • کوچک و بزرگ کردن فرم بینی
  • کوچک و بزرگ کردن چشم
  • از بین بردن لک ها از روی صورت

میکاپ در رنگ پوست بسیار تاثیر دارد، افرادی هستند که دارای پوست روشن می باشند و رنگ پوست تیره علاقه دارند آن ها با میکاپ صحیح می توانند به خواسته خود دست بیابند.
و یا برعکس افرادی با رنگ پوست تیره به رنگ پوست روشن علاقه دارند صنعت میکاپ برای این افراد هم لوازم و تجهیزاتی فراهم دیده است.
در زمان میکاپ باید به تمامی اجزای صورت توجه شود، زیرا توجه نکردن به این مهم عمل میکاپ را برعکس کرده و عمل زیباسازی جلوه ای عکس به خود خواهد گرفت.

گریم میکاپ و صورت

صنعت میکاپ در ایران و جهان

صنعت گریم بیشتر در حوزه ی سینما استفاده می شد و نیاز به افرادی بسیار متخصص داشت، اما امروزه با آموزش های بسیار حتی افراد بدون تخصص هم می توانند از این صنعت برای فعالیت های معمولی استفاده کنند.

صنعت میکاپ و ایران در کنار هم

گریم بیشتر برای پوشاندن معایب پوست استفاده می شود و میکاپ برای دادن زیبایی دوچندان به فرد.
به دلیل کاربردهای مفید این دو صنعت، امروزه از این دو در کنار هم استفاده به عمل می آید.
از صنعت گریم و میکاپ در کنار هم بیشتر در زمینه آرایشی عروس استفاده می شود.

گریم میکاپ و صورت

گریم میکاپ و صورت در کنار مربیان مجرب

انجام گریم و میکاپ مهارت می خواهد، و برای این که بتوانید از این مهارت برخوردار شوید می توانید به آموزشگاه مخصوص این حرفه رفته و به کمک مربیان بسیار مجرب و متخصص این دو صنعت زیبایی را فرا بگیرید.

Rate this post