اگر شما نیز به تازگی قصد گرفتن مجوز برای تاسیس آرایشگاه را دارید، باید ابتدا بداتید آموزشهای دوره ی مقدماتی آرایشگری شامل چیست؟

مباحث آموزشی دوره ی مقدماتی

برای ورود به شغل آرایشگری و کسب مجوزهای لازم برای تاسیس آرایشگاه، از شما مدرک معتبری که نشان دهد شما آموزش های لازم را دیده اید می خواهند.

این مدرک باید نشان دهد شما حداقل دوره های مقدماتی آموزش آرایشگری را گذرانده اید. به همین دلیل اگر مدرکی در این زمینه ندارید، پیشنهاد ما به شما این است که حتما در دوره های آموزشی مقدمات آرایشگری شرکت کرده و مدرک خود را دریافت کنید.

در این کلاس ها به طور کلی اطلاعاتی در زمینه های مختلف به شما داده می شود، به شکلی که بتوانید با حداقل آموزش های داده شده، آرایشگاه خود را تاسیس کرده و اقدام به تمرین و جذب مشتری کنید.

از جمله مواردی که در این دوره آموزش داده می شود عبارتند از:

  • اصلاح صورت
  • آموزش مانیکور و پدیکور
  • اصلاح ابرو
  • پاکسازی صورت
  • رنگ کردن یک دست مو
  • آموزش مش کردن با کلاه
  • آموزش فر کردن و صاف کردن مو
  • آموزش های پایه ای میکاپ
  • آموزش انواعی از شنیون

وسایل مورد نیاز برای آموزش مقدماتی آرایشگری چیست؟

همانطور که گفته شد، در دوره ی آموزشی مقدماتی آرایشگری، مطالب به صورت کلی گفته شده و به صورت تخصصی به خدمات ارائه شده به مشتری پرداخته نمی شود.

بر همین اساس مواد و ابزار و وسایل لازم برای آموزش مقدماتی نسبت به آموزش های تخصصی کمتر است.انواعی از این ابزار عبارتند از: کلاه مش، قیچی، پیشبند، موپران، برس ابرو، موچین، ماشین اصلاح، بند، شانه، وسایل پاکسازی، قیچی ابرو و…

دوره ی مقدماتی آرایشگری شامل چیست؟

برای شرکت در دوره ی مقدماتی آموزش آرایشگری چه باید کرد

با کمی جست و جو در اینترنت با آموزشگاه های مختلفی در این زمینه آشنا خواهید شد که خدمات متعددی را به هنرجوها ارائه می کنند. این تنوع و گستردگی به قدری زیاد است که گاهی در تصمیم گیری دچار شک و تردید می شویم.

برای انتخاب هرچه بهتر آموزشگاه، بهتر است با شماره های ارائه شده از آموزشگاه تماس گرفته و تمامی سوالات خود را مطرح کنید.

به تمامی سوالات خود اهمیت داده و تمام چیزهایی که برایتان مبهم است را بپرسید. برای مثال: هزینه ی شرکت در کلاسها، تعداد هنرجوها، تعداد جلسات برگزاری  کلاس ها، فرصت تمرین، مهارت مدرس، اعتبار مدرک ارائه شده، متدهای آموزشی و…

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در جامع ارایشگری می توانید با ما در ارتباط باشید و از تجربیات مشاوران ما بهره مند شوید. ما تلاش خود را در راستای هرچه بهتر برگزار شدن این این دوره ها خواهیم کرد.هدف ما رضایت شماست.

دوره ی مقدماتی آرایشگری شامل چیست؟

2.5/5 - (2 امتیاز)