آموزش آنلاین عکاسی

آموزش آنلاین عکاسی از جمله حرفه هاییست که امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و فناوری های مختلف، طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نموده است.

دوره آموزش عکاسی آنلاین 0 تا 100

عکاسی از جمله حرفه هایی است که جایگاه ویژه‌ای در جوامع مختلف و افراد دارد. چراکه افراد همواره ارزش و اهمیت خاصی نسبت به ثبت خاطرات خود و مرور آن دارند. اینکار تنها از طریق فیلم برداری و عکسبرداری امکان پذیر است. عکاسی کردن، نوعی فعالیت است که مورد ذوق بسیاری از افراد میباشد. به طوری که بسیاری از افراد حرفه‌ای فعال در عکاسی وجود دارند که درواقع فعالیت اصلی آنها عکاسی نیست اما در کنار شغل اصلیشان به عکاسی نیز می‌پردازند.

عکاس حرفه‌ای بودن تنها به معنی داشتن دوربین فوق حرفه‌ای قوی و ابزارآلات تخصصی نیست؛ یک عکاس کاربلد و متخصص حتی میتواند با موبایل خود، تصاویر عالی را به ثبت برساند. نورپردازی، کادربندی و کارکردن با برنامه های ادیت، سه مبحث بسیار مهم در عکاسی است. هر کدام از این مباحث نیز خود به دسته های مختلفی تقسیم میشوند که آخرسر در کنار هم میتوانند یک تصویر خیره کننده و جذابی را ایجاد نمایند. فردی که در عکاسی باتجربه و حرفه‌ای است به خوبی میداند با استفاده از کمترین تجهیزات ممکن چگونه این سه فاکتور مهم را به بهترین شکل ممکن عملی سازد. درواقع عکاسی یک هنر کاملا بصری و ذوقی است که با رعایت تکنیک های مناسب می‌توان در آن بسیار موفق شد.

برای آنکه بتوان به یک عکاس حرفه‌ای و کاربلد تبدیل شد، ابتدا لازم است با اصول و قواعد آن آشنا شد و این حرفه را از صفر تا صد آموزش دید. مرکز آموزش با داشتن چندین سال سابقه درخشان در برگزاری دوره ها و کلاس عکاسی آنلاین توانسته به معتبرترین و بهترین آموزشگاه عکاسی آنلاین در ایران تبدیل شود. در این دوره ها، شما تمام نکات عکاسی را به طور اصولی و کامل فرا میگیرید تا به عنوان یک عکاس حرفه‌ای وارد جامعه شوید. علاوه بر آن در پایان هر دوره به هنرجویان مدرک معتبر بین المللی اعطا می‌شود که به واسطه آن به راحتی می‌توانند در ایران و یا خارج از کشور به فعالیت بپردازند.

کلاس عکاسی آنلاین

امروزه فیلمبرداری و عکسبرداری برای افراد به چنان اهمیت رسیده که تقریبا تمام برندها و شرکت های تولید کننده تلفن همراه در تلاش هستند تا گوشی هایی طراحی و تولید کنند که از کیفیت بالایی برای عکاسی و فیلمبرداری برخوردار هستند. شاید در آینده این پیشرفت به جایی برسد که دوربین های تلفن همراه جای دوربین های عکاسی را بگیرند. با اینحال یک عکاس حرفه حتی با دوربین های موبایل امروزی نیز میتواند به طور تخصصی عکاسی کند.

درواقع برای آنکه بتوان عکس های حرفه‌ای و جذابی را گرفت، باید با تکنیک ها، ترفندهای عکاسی و نحوه صحیح بکارگیری آنها به طور کامل آشنا بود. برای آنکه بتوانید از این تکنیک ها به طور اصولی استفاده کنید، لازم است توسط آموزشگاه های معتبر مانند مرکز آموزش، این حرفه را فرا بگیرید. البته عکاسی از آن دسته حرفه هایست که با استفاده از آزمون و خطا میتوان این تکنیک ها را یافت و نحوه صحیح بکارگیری آنها را کشف نمود. اما در این حالت باید زمان زیادی را صرف عکاسی از سوژه های مختلف بگذارید تا بتوانید در هر عکاسی تکنیک موردنظری را فرا بگیرید.

با شرکت در دوره های آنلاین عکاسی مرکز آموزش میتوانید این تکنیک ها و ترفندها را بسیار سریع تر و کاملا اصولی فرا بگیرید. این دوره مختص علاقه‌مدانی است که به هر دلیلی نمیتوانند در دوره های حضوری شرکت کنند اما با اینحال میخواهند به طور تخصصی، عکاسی را آموزش ببینند. در هرکجای کره خاکی که قرار داشته باشید، به راحتی میتوانید با در اختیار داشتن دستگاه و اینترنت در دوره عکاسی آنلاین شرکت کنید.

کلاس عکاسی آنلاین کاملا به صورت تعاملی بوده و به صورت جامع از مبتدی تا پیشرفته آموزش داده می‌شود. در این دوره تمامی تکنیک ها و نکات دوربین، عکاسی و نرم افزارهای مرتبط با آن را در مدت زمان بسیار کوتاه تری به مدت ۴ ترم فرا خواهید گرفت.

بهترین کلاس عکاسی آنلاین

بهترین آموزشگاه عکاسی آنلاین

برای آمادگی در هر رشته‌ای، لازم است در آن بطور اصولی و تخصصی آموزش دید. این شرایط تنها با شرکت در کلاس ها و دوره های عکاسی معتبر امکان پذیر می‌باشد. آموزشگاه های بسیاری در این زمینه در حال برگزاری انواع دوره های آموزش عکاسی هستند. اما باید از میان آنها، تنها یکی را به عنوان مرجع آموزش خود انتخاب نمود؛ آموزشگاهی که بتواند تمام نکات و تکنیک های موجود در عکاسی را به طور تخصصی آموزش دهد و هنرجو را از ایده تا اجرا همراهی کند.

اگر به دنبال آموزشگاه های معتبر و تخصصی عکاسی آنلاین بروید، مطمئن باشید که در آینده نچندان دور خواهید توانست به یکی از عکاسان پردرآمد تبدیل شوید. چراکه حرفه عکاسی همراه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری در حال پیشرفت کردن است و از آن به طور گسترده در فعالیت های مختلف استفاده میشود.

به طور کلی از جمله ویژگی های بهترین کلاس عکاسی آنلاین می‌توان به مواردی نظیر اساتید باتجربه، آشنایی با تکنیک‌های روز، دوره‌های منظم، استفاده از ابزار مناسب، ارائه تمرینات و پروژه‌های تکمیلی، تجهیزات آموزشی قوی و … اشاره نمود. مرکز آموزش همراه با اساتید متخصص و مطرح خود، تمام نکات و ترفندهای عکاسی را از صفر تا صد به دانشپذیران آموزش میدهد تا در آخر یک فرد مبتدی به یک طراح متخصص ماهر تبدیل شود.

این دوره ها با اینکه آنلاین برگزار میشوند اما کاملا به صورت تعاملی و عملی است. اساتید در آموزشگاه حضور یافته و کلاس را به طور مستقیم و از آموزشگاه اداره می‌کنند. از این طریق بازدهی کلاس به بالاترین شکل خود خواهد رسید. حضور آنلاین دانشپذیران در سر کلاس اجباری است. زیرا علاوه بر آنکه از پیش برای دانشپذیران فیلم آموزشی با کیفیت بالایی فیلم برداری شده، استاد سر کلاس به رفع اشکال و توضیحات دیگر نیز می‌پردازد.

در پایان هر جلسه، فیلم ضبط شده همان روز در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد. همچنین علاوه بر حضور استاد، در کنار او نیز یک استادیار قرار می‌گیرد. استادیار کلاس را پشتیبانی 24 ساعته کرده و زمانی که کلاس تمام می‌شود دانشپذیران می توانند از طریق او مشکلات درسی خود را برطرف نمایند.

کلاس عکاسی آنلاین بر اساس استانداردهای بین المللی از سطوح مقدماتی شروع شده و در سطوح پیشرفته خاتمه می‌یابد. در آخر نیز به هنرجو مدرک معتبر بین المللی و قابل ترجمه تعلق می‌گیرد. اساتید دوره های عکاسی، هم آنلاین و هم حضوری، از مجرب ترین و حرفه‌ای ترین اساتید عکاسی هستند که دانشپذیران میتوانند از تجارب آن ها استفاده کنند.

سرفصل های دوره آنلاین

ترتیب آموزش سرفصل های عکاسی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. درواقع تا زمانی که شما با نحوه کار کردن با دوربین عکاسی را بلد نباشید، نمیتوانید متوجه نحوه کادربندی، فوکوس، نورپردازی و … شوید. این سرفصل ها باید از مباحث پایه و مبتدی شروع شود و با مباحث تخصصی‌تر به اتمام برسند. همچنین هر کدام از این سرفصل ها باید به طور جامع و کامل آموزش داده بشوند تا هنرجو بتواند سریعا متوجه مطالب و نکات شود.

دوره عکاسی مرکز آموزش براساس استانداردهای بین المللی از سطح مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌شود. شیوه آموزش آنلاین عکاسی کاملا منحصر به فرد بوده و حاصل تجربه‌ی چندین ساله اساتید متخصص در امر تدریس و شناخت نیازهای آموزشی هنرجویان است. به طوری که هنر جویان در مدت زمان کوتاهی آنچه که مورد نیازشان است را به بهترین شکل فرا می‌گیرند.

کلاس عکاسی آنلاین مناسب افرادیست که در درجه اول علاقه و اشتیاق و در درجه دوم روحیه تلاشگر دارند. دوره عکاسی آنلاین مرکز آموزش در طی 4 ترم برگزار شده و هنرجو در هر ترم نکات مخصوص به یکی از حوزه ها و فن های مرتبط با عکاسی را آموزش می‌بیند. این 4 ترم به شرح زیر می‌باشند:

ترم ۱

عکاسی عمومی و دیجیتال


 • آشنایی با دوربین و نحوه کار کردن با آن
 • آشنایی با منو تنظیمات دوربین
 • آموزش مواردی از جمله سرعت شاتر، عمق میدان، ایزو، انتخاب کادر مناسب، کاربرد دیافراگم …

ترم ۲

عکاسی تکنیکال


 • آشنایی با تکنیک های عکاسی
 • آموزش چگونگی ایجاد عکس خلاقانه
 • آشنایی با تمامی شاخه های عکاسی از جمله پرتره، تبلیغاتی، مدلینگ، صنعتی، هنری، ورزشی، معماری، ودینگ و …

ترم ۳

نورپردازی در عکاسی


 • آشنایی با چینش صحیح نورها
 • نحوه گرفتن عکس در زوایای مختلف صورت و بدن (تمام رخ، سه رخ، نیم رخ)
 • آشنایی با نورپردازی رامبراند، ریم لایت، باترفلای، آتلیه
 • نحوه گرفتن عکس های پرسنلی
 • آشنایی با تمامی تجهیزات نورپردازی
 • نورپردازی در فضاهای باز، بسته

ترم ۴

نرم افزارهای عکاسی


 • آشنایی با نرم افزار فتوشاپ
 • آموزش کار با نرم افزار لایت روم
 • آموزش نحوه ادیت اصولی برای ایجاد تصاویری جذاب و خلاقانه

پیش نیاز دوره

برای شرکت در کلاس های عکاسی آنلاین مرکز آموزش نیاز به هیچ تجربه و دانش قبلی ندارید. تنها موردی که لازم است با خود به همراه داشته باشید داشتن دوربین DSLR است. این دوربین ها به دلیل اینکه قابلیت تعویض لنز دارند از کارایی بالاتری برخوردار هستند و کیفیت آن ها نسبت به دوربین های کامپکت خیلی بهتر است.

برای حاضر شدن در دوره عکاسی آنلاین تنها به لپ تاپ و یا کامپیوتر متصل به اینترنت نیاز دارید. همچنین برا شرکت در کلاس ها باید دوربین DSLR نیز داشته باشید.

بله؛ در پایان دوره نیز، مدرک معتبر بین المللی به هنرجو اعطا می‌شود. این مدرک مورد تایید قوه قضاییه بوده و قابل ترجمه ارائه است.

سرفصل های هر ترم آموزش عکاسی آنلاین مرکز آموزش به ترتیب عبارتند از: عکاسی عمومی و دیجیتال، عکاسی تکنیکال، نورپردازی در عکاسی، نرم افزارهای عکاسی.