آموزش طراحی لباس آنلاین

ما با افتخار مجری برگزاری حرفه ای ترین دوره آنلاین و تعاملی طراحی لباس در ایران هستیم.دوره های آنلاین تخصص ماست و فارغ التحصیلی بالغ بر 500 نفر سالانه طراح لباس حرفه ای از شهرستان ها و ایرانیان خارج از کشور گواه بر این سخن است.

دوره آموزش طراحی لباس آنلاین 0 تا 100

پوشاک و لباس از گذشته تا به الان همواره موردن توجه بشر بوده است. در هر دوره و در فرهنگ های مختلف، نحوه پوشش به نوع خاصی تعریف شداه که با یکدیگر متفاوت است. برداشتی که هر جامعه تحت عنوان پوشش و لباس دارد میتواند ناشی از فرهنگ، عقاید، آب و هوا، جغرافیا منطقه و … باشد. با گشترش جوامع، ارتباط بیشتر فرهنگ های مختلف باهم و ظهور ابزارآلات مختلف، رفته رفته پوشش ها و طرز لباس پوشیدن افراد با گذر زمان تغییر کرد.

این تغییر تنها مدیون طراحان لباس فعال در هر دوره می‌باشد. آنها باتوجه به نیاز روز جامعه، لباس های جدیدتر و بروزتری را خلق می‌کردند. البته این مسیر تکامل متوقت نشده و همچنان تمام لباس ها و پوشش های ما در حال تغییر و تحول هستند. با اینحال هیچ فردی از آراسته و مرتب بودن، متنفر و بیزار نیست. افراد تمام تلاش خود را میکنند که در هر دوره و زمان، پوشش مناسبی از خود ارائه دهند. چراکه یکی از راه هایی که انسان میتواند شخصیت درونی و خود ذاتی‌شان را به اطرافیان معرفی، از طریق نحوه پوشش و رفتار خود است.

صنعت پوشاک و لباس یکی از صنایع ثروتمند دنیا محسوب میشود. این صنعت همواره در حال فعالیت است و فکر نمیکنیم روزی برسد که برای همیشه متوقف شود. نیاز بازار به طراحان لباس نسبت به گذشته همواره در حال بیشتر شدن است. افراد فعال در این حوزه در صورت داشتن تخصص و تجربه کافی توانسته‌اند درآمدهای بسیاری را کسب نمایند. به همین منظور علاقه مندان به این حرفه با شرکت در انواع دوره طراحی لباس آنلاین و حضوری توانسته‌اند به درجه بالای شغلی دست پیدا کنند.

حرفه طراحی لباس از جمله حرفه هاییست که بدون آموزش و از طریق آزمون و خطا، نمیتوان به تخصص کافی رسید. در این حرفه نکات و چالش های بسیاری وجود دارد که با برخی از آنها در حین کار و با برخی دیگر در اثر اشتراک گذاری استاد از تجربه هایش، آشنا خواهید شد.

مرکز آموزش با داشتن چندین سال سابقه حرفه‌ای در آموزش طراحی لباس و به عنوان مجری بهترین دوره طراحی لباس آنلاین، شما را برای یادگیری هر چه بهتر این حرفه آماده می‌کند. تا بتوانید به عنوان یک طراح حرفه‌ای و متخصص وارد جامعه شوید. در این دوره تمام نکات مرتبط با طراحی لباس، به طور کامل و جامع توسط اساتید مطرح، آموزش داده میشود. همچنین در پایان هر دوره به هنرجویان مدرک معتبر بین المللی اعطا می‌شود که به واسطه آن به راحتی می‌توانند در ایران و یا خارج از کشور به فعالیت بپردازند.

 

((میخواهم قبل از شروع شناخت بهتری از این دوره کسب کنم)):

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد شیوه برگزاری،توانایی خود بعد از پایان دوره و زمان های برگزاری و … از طرق زیر با همکاران ما در ارتباط باشید:

ارتباط از طریق اپلیکیشن واتساپ:

ارتباط تلفنی :

دوره طراحی لباس

صنعت مد و فشن همواره در حال پیشرفت و توسعه است. گروه ها و زیر مجموعه های مختلفی در این صنعت در حال فعالیت میباشند که از جمله آنها طراحی لباس است. طراحی لباس از جمله حرفه های بسیار پر طرفدار در سراسر دنیا محسوب می‌شود که روز به روز به وجود متخصصانی در این حرفه افزوده می‌شود.

این دوره مختص افرادی است که به هر دلیل قادر به شرکت دوره های حضوری نبوده اما با اینحال میخواهند به طور تخصصی آموزش ببینند. آموزش طراحی لباس آنلاین کاملا به صورت تعاملی بوده و به صورت جامع از مبتدی تا پیشرفته آموزش داده می‌شود. فرقی نمیکند در کدام منطقه جغرافیایی ساکن هستید، در ایران و یا خارج از کشور، به راحتی میتوانید با در اختیار داشتن دستگاه و اینترنت در دوره طراحی لباس آنلاین شرکت کنید.

بهترین کلاس طراحی لباس

بهترین آموزشگاه طراحی لباس

هر حرفه‌ای تخصص و متخصصان مخصوص به خود را دارد. در رابطه با طراحی لباس نیز چنین موضوعی صدق می‌کند. برای آنکه بتوانیم در حرفه طراحی لباس، ماهر و چیره دست شویم؛ ابتدا لازم است به طور کامل و اصولی آموزش ببینیم. آموزشگاه ها و موسسات بسیاری وجود دارند که به برگزاری دوره طراحی لباس آنلاین و حضوری می‌پردازند اما آیا میتوان به همه‌ی آنها اعتماد کرد؟ مسلما خیر.

به صورت کلی از جمله ویژگی‌های بهترین کلاس طراحی لباس آنلاین می‌توان به مواردی همچون اساتید باتجربه، آشنایی با تکنیک‌های روز، همراهی از ایده تا اجرای طرح، دوره‌های منظم، استفاده از ابزار مناسب، ارائه تمرینات و پروژه‌های تکمیلی، تجهیزات آموزشی قوی و … اشاره کرد.

مرکز آموزش همراه با اساتید متخصص و مطرح خود در کلاس های طراحی لباس آنلاین، تمام نکات و ترفندهای این حرفه را بصورت کامل و از صفر تا صد به هنرجویان آموزش میدهد تا در آخر یک فرد مبتدی به یک طراح متخصص ماهر تبدیل شوند. این دوره ها به شیوه تعاملی و کاملا عملی برگزار می‌گردد. بدین شرح که اساتید در آموزشگاه حضور می‌یابند و کلاس به طور مستقیم و از آموزشگاه اداره می‌کنند. از این طریق بازدهی کلاس به بالاترین شکل خود خواهد رسید.

در زمان برگزاری کلاس علاوه بر اینکه استاد آنلاین بوده و سر کلاس حاضر است، فیلم از قبل تهیه شده نیز برای دانشپذیران پخش می‌شود پس از پخش فیلم، استاد به رفع اشکال می‌پردازند. همچنین یک استادیار نیز در کلاس حضور دارد. این شخص، کلاس را بصورت 24 ساعته پشتیبانی کرده و بعد از پایان هر جلسه نیز به تمرین ها و رفع اشکالات هنرجویان می‌پردازد.

این کلاس ها بر اساس استانداردهای بین المللی از سطوح مقدماتی شروع شده و در سطوح پیشرفته خاتمه می‌یابد. در آخر نیز به هنرجو مدرک معتبر بین المللی و قابل ترجمه تعلق می‌گیرد. اساتید هر دو دوره آنلاین و حضوری از مجرب ترین و حرفه ای ترین اساتید طراحی لباس هستند که دانشپذیران میتوانند از تجارب آن ها استفاده کنند.

سرفصل های کلاس طراحی لباس آنلاین

لازمه تخصص در هر حوزه‌ای، آموزش حرفه‌ای و تکرار و تمرین در آن است که این موضوع یک شبه حاصل نمی‌شود. دوره کلاس طراحی لباس آنلاین بین 6 تا 7 ماه زمان می‌برد. این دوره کاملا به صورت تعاملی برگزار شده و دانشپذیر باید در سر کلاس ها حاضر شود. چراکه پس از تموم شدن کلاس، استاد به رفع اشکال و سوالات دانشپذیران می‌پردازد، در نتیجه عدم حضور هنرجو سر کلاس باعث می‌شود مبحث درسی برای او ناتمام باقی بماند.

دوره طراحی لباس مرکز آموزش براساس با استانداردهای بین المللی از سطح مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌شود. شیوه آموزش طراحی لباس کاملا منحصر به فرد بوده و حاصل تجربه‌ی چندین ساله اساتید متخصص در امر تدریس و شناخت نیازهای آموزشی هنرجویان است. به طوری که هنر جویان در مدت زمان کوتاهی آنچه که مورد نیازشان است را به بهترین شکل فرا می‌گیرند.

این دوره مناسب افرادیست که در درجه اول علاقه و اشتیاق و در درجه دوم روحیه تلاشگر دارند. دوره طراحی لباس مرکز آموزش در طی ۶ ترم برگزار میشود. در هر کدام از این ترم ها، هنرجویان با یکی از موضوعات اصاصی در طراحی لباس آشنا می‌شوند. این 6 آیتم به شرح زیر است:

ترم ۱

آشنایی با طراحی فیگور


 • یادگرفتن رسم مانکن در نماهای سه رخ، تمام رخ، نیم رخ
 • آشنایی با انواع یقه، آستین، پیراهن، دامن، شلوار، چگونگی رسم چین و چروک روی لباس ها
 • آموزش رسم چهره. هدف از این آموزش این است که بتوانید نسبت به چهره و حتی موهای اشخاص برای آنها لباس طراحی کنید.

ترم ۲

رنگ شناسی تخصصی و جنسیت سازی


 • آشنایی با رنگ شناسی و مخلوط کردن رنگ ها با هم. نحوه ست و ترکیب کردن رنگ ها در حرفه طراحی لباس بسیار مهم است تا بتوانید بر اساس رنگ پوست، علایق مشتری و فصل مورد نظر، رنگ ها را انتخاب کنید.
 • آشنایی با ایرادات اندامی
 • آموزش جنسیت سازی یک لباس از جمله: ساتن، مخمل، جیر، حریر، دانتل، گیپور و …

ترم ۳

خلاقیت و ایده‌پردازی


 • آموزش طراحی یک لباس
 • آشنایی با نحوه ایده‌پپردازی از اطراف
 • یادگرفتن چگونگی طراحی لباس برای هر اندام

ترم ۴

اکسسوری و تزئینات روی لباس


 • آشنایی با دوخت انواع اکسسوری ها روی لباس و پارچه
 • از این طریق میتوانید به وسیله آن یکسری ایرادات اندامی را بپوشانید و حتی قیمت کارهای خود را بالاتر ببرید.

ترم ۵

مولاژ


 • مولاژ به معنای الگوی حجمی است. شما باید بتوانید که یک پارچه را روی مانکن طراحی کنید و برای آن الگو تهیه کنید.
 • این روش یکی از به روزترین روش های طراحی لباس در کل دنیا محسوب می‌شود.

ترم ۶

نرم افزارهای طراحی لباس


 • آشنایی با نرم افزار مارولوس
 • این نرم افزار یکی از بهترین برنامه های طراحی لباس محسوب می‌شود که آن را به صورت حرفه ای آموزش خواهید دید.

تفاوت و شباهت های کلاس طراحی لباس آنلاین و حضوری

در هر دو کلاس های طراحی لباس آنلاین و حضوری، اساتید و سرفصل های یکسانی تدریس می‌شود است و در پایان هر دو دوره مدارک بین المللی ارائه می‌شود. اما همانطور که مشخص است این دو کلاس با یکدیگر تفاوت هایی دارند که باعث برتری یکی نسبت به دیگری شده است. به طور کلی شرکت در دوره آموزش طراحی لباس آنلاین نسبت به حضوری از مزایای بیشتری است.

دانشپذیران در کلاس های آنلاین زمان خود را صرف تمرین بیشتر می‌کنند و از اتلاف وقت و هزینه در رفت و آمد می‌کاهند. علاوه بر آن در کلاس های آنلاین ، فیلم با کیفیت بالا در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرید تا بتوانند بعد از کلاس نیز از این فیلم ها استفاده کنند.

همانطور که قبل تر هم اشاره کردیم از کلاس های آنلاین پشتیبانی 24 ساعته انجام می شود و بعد از پایان هر جلسه نیز استادیار به تمرین ها و رفع اشکالات دانشپذیران می‌پردازد. لازم به ذکر است که چه در دوره های طراحی لباس آنلاین و چه در حضوری، کلاس از یک شیوه استاندارد و اصولی پیروی می‌کند. برای ثبت نام در کلاس ها بهتر است ابتدا شرایط خود را برای حضور در کلاس بسنجید و بعد با آگاهی کامل اقدام به ثبت نام نمایید.

بله؛ هدف از آموزشی که شما داخل مجموعه مرکز آموزش می‌بینید برای ورود به بازار کار است. کلاس کاملا به صورت عملی و اجرایی برگزار می‌گردد و شما در طول دوره با زوایای مختلف طراحی لباس در جامعه آشنا خواهید شد.

بله در انتهای دوره چه آنلاین و چه حضوری مدرک معتبر ارائه خواهد شد و شما با مراجعه به دارالترجمه می‌توانید مدرک خود را ترجمه کنید که این مهر تاییدیست بر معتبر بودن مدرک ارائه شده به دانشپذیرانی که می خواهند از این مدرک در کشورهای مختلف استفاده کنند.

خیر اصلا نیازی به این ندارید که نقاشی بلد باشید و از صفر تا صد هرآنچه که برای طراحی روی کاغذ احتیاج داشته باشید را در طول دوره آموزش خواهید دید.