دوره عکاسی

دوره عکاسی از جمله حرفه هایی است که امروزه به دلیل تکنولوژی و فناوری های مختلف، طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نموده است.و افرادبا سطح دانش ها و مهارت های مختلف به راحتی می توانند با شرکت در کلاس عکاسی در آموزشگاه عکاسی این مهارت را تقویت کنند و همچنین با شرکت در دوره عکاسی در آموزشگاه عکاسی در تهران می توانید مدرک بین المللی معتبر دریافت کنید

آشنایی با دوره عکاسی 

دوره عکاسی از حرفه ای ترین مهارت های اشخاص می باشد.عکاسی همواره از حرفه هایی محسوب می‌شود که افراد اهمیت و ارزش خاصی نسبت به آن قائل هستند. اشخاص همواره سعی می‌کنند که به نحوی احساسات و اتفاقاتی که برایشان رخ می‌دهد را به نوعی ثبت کنند.

عکاسی و فیلمبرداری از جمله کارهایی است که میتوان تا حد زیادی به این خواسته دست یافت. برای مثال میتوان به زمانی اشاره کرد که با دیدن آلبوم عکاسی خود، خاطرات تلخ و شیرین بار دیگر برایتان تداعی می‌شود.به طور کلی دوره عکاسی از آن دسته حرفه هاییست که مورد ذوق اکثر افراد می‌باشد.

عکاسان مطرح بسیاری وجود دارند که فعالیت اصلی آنها عکاسی نیست اما در کنار شغل اصلیشان به عکاسی نیز می‌پردازند. عکاس حرفه‌ای و با تجربه بودن تنها به داشتن یک دوربین فوق حرفه‌ای قوی و ابزارآلات تخصصی نیست، یک عکاس هنرمند حتی قادر است با تلفن همراه خود نیز بهترین تصاویر را به ثبت برساند. چراکه میداند چطور و چگونه با کمترین تجهیزات، بهترین نتیجه را دریافت کند. داشتن یک دوربین مخصوص برای آموزش عکاسی تنها کیفیت نهایی کار او را بالاتر میبرد نه عملکرد.

دوره عکاسی

عکاسی یک هنر کاملا بصری و ذوقی است که با رعایت تکنیک های مناسب می‌توان در آن بسیار موفق شود. این حرفه همگام با پیشرفت تکنولوژی و فناوری، روز به روز پیشرفته تر و گسترده تر شده است. به طوری که ما شاهد انواع دوربین های دیجیتال هستیم که تا حد زیادی توانسته‌اند برخی از مشکلات موجود در عکسبرداری را برایمان برطرف کرده است. برای آنکه بتوان به یک عکاس حرفه‌ای و ماهر تبدیل شد و در کلاس عکاسی شرکت کرد ، ابتدا بایستی با اصول و قواعد عکاسی آشنا شد و این حرفه را از صفر تا صد آموزش دید.

آموزشگاه عکاسی مرکز آموزش با داشتن چندین سال سابقه حرفه‌ای و درخشان در برگزاری دوره های آموزش عکاسی توانسته به معتبرترین و بهترین آموزشگاه عصر حاضر در ایران تبدیل شود. در دوره عکاسی ، شما تمام نکات عکاسی را به طور اصولی و کامل فرا میگیرید تا به عنوان یک عکاس حرفه‌ای وارد جامعه شوید. همچنین در پایان هر دوره به هنرجویان مدرک معتبر بین المللی اعطا می‌شود که به واسطه آن به راحتی می‌توانند در ایران و یا خارج از کشور به فعالیت بپردازند.

کلاس عکاسی

در کلاس عکاسی ثبت تصاویر و لحظات آنچنان برای افراد اهمیت دارد که حتی امروزه تقریبا تمامی برندها موبایل دنیا در تلاش هستند تا گوشی هایی تولید کنند که از کیفیت بالایی برای عکاسی و فیلمبرداری برخوردار هستند. در حال حاضر پیشرفت بسیار زیادی در دوربین گوشی ها صورت گرفته است شاید در آینده‌ای نه چندان دور این اقلام جای دوربین های عکاسی را بگیرند.

اما همانطور که اشاره شد، یک عکاس کاربلد هم با دوربین تلفن همراه و هم با دوربین مخصوص عکاسی قادر است تصاویری جذاب و خیره کننده بگیرد. درواقع موضوعی که برای تبدیل شدن به یک عکاس حرفه‌ای اهمیت دارد، آشنایی با تکنیک ها و ترفندهای عکاسی و نحوه صحیح بکارگیری آنها است.

عکاسی حرفه‌ایست که میتوان بدون شرکت در دوره های آموزشی و با استفاده از تکنیک آزمون و خطا این تکنیک ها را پیدا نمود و نحوه صحیح بکارگیری آنها را کشف کرد. اما مسئله مهمی که در این باره وجود دارد این است که باید زمان زیادی را صرف عکاسی از سوژه های مختلف بگذارید تا بتوانید در هر عکاسی تکنیک موردنظری را فرا بگیرید.

با شرکت در کلاس عکاسی موسسه مرکز آموزش، تمامی تکنیک ها و نکات مرتبط با دوربین، عکاسی و نرم افزارهای مرتبط با آن را در مدت زمان بسیار کوتاه تری به مدت ۴ ترم فرا خواهید گرفت. چه به حرفه عکاسی علاقه مند باشید و یا اینکه بخواهید وارد بازار کار آن شوید، در هر دو حالت این حرفه را به طور تخصصی و کامل آموزش خواهید دید تا به یک عکاس حرفه‌ای تبدیل شوید.

.

دوره عکاسی حضوری

امروزه خیلی از افراد، با دوره عکاسی به درجه بالای شغلی به صورت تخصصی می‌رسند. برای آنکه بتوان به یک عکاسی حرفه‌ای و ماهر در این عکاسی تبدیل شد، ابتدا لازم است با تکنیک ها و قواعد عکاسی آشنا شوید و این هنر را از صفر تا صد آموزش ببینید.

مرکز آموزش به عنوان مجری بهترین کلاس عکاسی ، شما را برای یادگیری هر چه بهتر این حرفه آماده تر می‌کنیم تا بتوانید به آن حداکثر میزان تخصص در این حرفه دستیابید. همچنین در پایان هر دوره به هنرجویان مدرک معتبر بین المللی اعطا می‌شود که به واسطه آن به راحتی می‌توانند در ایران و یا خارج از کشور به فعالیت بپردازند.

تماس با کارشناسان

دوره عکاسی اینستاگرام

بهترین آموزشگاه عکاسی

میزان اعتبار و تخصص آموزشگاه عکاسی در پیشرفت هنرجو تاثیر بسزایی دارد. تمامی آموزشگاه های فعال در این زمینه در تلاش هستند تا بهترین خدمات و آموزش را به هنرجویان خود ارائه دهند. اما آیا میتوان گفت که همگی این آموزشگاه ها از یک میزان کیفیت آموزشی برخوردار هستند؟ مسلما خیر.

با اینکه این آموزشگاه ها تمامی تلاش خود را بکار گرفته‌اند تا متقاضی را به یک عکاس تبدیل کنند اما نمی‌توان گفت که میتوان از تمامی آنها نتایج مطلوبی را کسب کرد. همچنین مشکل دیگری که وجود دارد این است که نمیتوان تک به تک تمامی این موسسات را بررسی کرد تا بهترین آموزشگاه عکاسی را یافت.

میتوان گفت دوره عکاسی و ثبت تصویر نهایی از دو مرحله اصلی تشکیل شده که عبارتند از: ۱. تصویربرداری با بکارگیری تکنیک ها و نکات لازم ۲. ویراش رنگ، نور و هر آنچه که در تصویر لازم به تغییر است.

آموزشگاه عکاسی

آموزشگاه عکاسی معتبر

آموزشگاهی خوب است که بتواند این دو مرحله اساسی را به بهترین شکل ممکن به شما آموزش دهد. در نتیجه به هیچ عنوان نباید در انتخاب آموزشگاه عکاسی کوتاهی کرد. در غیر این صورت هم سرمایه و هم وقت خود را از دست خواهید داد.آموزشگاه عکاسی به عنوان یک مرکز آموزشی، ویژگی های خاص خود را دارد که باید مورد توجه قرار گیرد.

آموزشگاه عکاسی در تلاش است که به هنرجویان خود تمامی امکانات لازم را در اختیار بگذارد تا از آموزش بهتر و با کیفیت تری برخوردار شوند. مرکز آموزش  به دانشجویان خود فرصت می دهند که در کلاس عکاسی  با تجهیزات حرفه ای و ابزارهای مختلف عکاسی آشنا شوند و درک عمیقی از مفاهیم مهم و اصول پایه عکاسی کسب کنند.

این ویژگی ها شامل محیط آموزشی، تجهیزات و تکنولوژی های مورد استفاده، استادان و کادر آموزشی مجرب و متخصص، برگزاری کلاس های عملی و تئوری، برگزاری دوره های متنوع و گسترده، و نهایتا ارائه گواهینامه های معتبر و مورد تایید در پایان دوره عکاسی می باشد.به علاوه، استادان و کادر آموزشی مجرب و حرفه ای در آموزشگاه عکاسی مرکز آموزش به دانشجویان خود کمک می کنند تا تکنیک های حرفه ای و روش های نوین عکاسی را یاد بگیرند و بتوانند در آینده به عنوان عکاسان موفق و ماهر به بازار کار وارد شوند.

از جمله ویژگی های آموزشگاه معتبر این است که دارای اساتید مطرح باشد، در پایان دوره مدرک معتبر ارائه دهد، از هنرجویان برای ورود به بازار کار حمایت کند، تمام نکات و ترفندهای عکاسی را از صفر تا صد آموزش دهد، از ابزار آلات پیشرفته و استاندارد استفاده کند، از اعتبار بالایی برخودار باشد و … .

مرکز آموزش همراه با اساتید مطرح خود، تمام نکات عکاسی را مطابق با استانداردهای دنیا از صفر تا صد آموزش می‌دهند تا در آخر یک فرد مبتدی به یک عکاس حرفه‌ای و با تجربه تبدیل شود. در پایان هر دوره به هنرجویان، مدرک معتبر بین المللی قابل ترجمه تعلق می‌گیرد که بواسطه آن براحتی خواهند توانست در داخل و خارج از کشور فعالیت نمایند.

همچنین مرکز آموزش حتی پس از اتمام دوره های هنرجویان، پیگیر کارها و فعایت های آنها است تا با راهنمایی و حمایت های خود بتواند به آنها در رسیدن به موفقیت یاری کند.

آموزشگاه عکاسی در تهران

اگر شما قصد دارید به صورت حضوری در دوره عکاسی در تهران شرکت کنید، مرکز آموزش بهترین و سریع ترین راه را در اختیار شما میگذارد. کافی هست با کارشناسان ما تماس بگیرید.مرکز آموزش همراه با اساتید متخصص و مطرح خود در همه‌دوره ها تمام نکات و تکنیک های عکاسی حرفه ای را از صفر تا صد به دانشپذیران آموزش میدهد تا در آخر یک فرد مبتدی به یک عکاس ماهر تبدیل شوند.

این کلاس ها بر اساس استانداردهای بین المللی از سطوح مقدماتی شروع شده و در سطوح پیشرفته خاتمه می‌یابد. در آخر نیز به هنرجو مدرک معتبر بین المللی و قابل ترجمه تعلق می‌گیرد.برای شرکت در دوره عکاسی حضوری میتوانید با مشاورین ما در آموزشگاه عکاسی در تهران مشاوره دریافت کنید.

آموزشگاه عکاسی در تهران

سرفصل های کلاس عکاسی

برای ورود تخصصی به هر حرفه‌ای ابتدا لازم است به تجربه و مهارت کافی دست پیدا نمود. این موضوع نیز کاملا برای حرفه عکاسی صدق می‌کند. اگر می‌خواهید به طور تخصصی عکاسی کنید و در آن پیشرفت نمایید، باید به طور عالی و جامع آموزش ببینید.

طوره عکاسی مرکز آموزش بر اساس استانداردهای بین المللی از سطح مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌شود. شما با شرکت در این کلاس ها می‌توانید از تجربه های شخصی اساتید در عکاسی نیز بهرهمند شوید.البته لازم به ذکر است تنها ثبت نام و شرکت در دوره عکاسی باعث پیشرفت شما نمی‌شود

آنچه که در کلاس عکاسی آموزش میبینیم

شما از پشتکار نیز برخوردار باشید و همواره به دنبال کسب تجربه بیشتر در این زمینه باشید. چراکه تنها با تمرین و تکرار کردن آموخته ها است که میتوان متوجه اشتباهات و خطاهای خود شد و شریعا آنها را برطرف کرد.

برای این کار باید روزانه زمانی را برای تمرین آموخته هایتان سپری کنید و به این ترتیب با گذشت زمان، در رشته عکاسی به مهارت برسید.دوره آموزش عکاسی مرکز آموزش در طی ۴ ترم برگزار می‌گردد. در هر ترم شما با مبحث خاصی از عکاسی آشنا می‌شوید. این ترم ها به شرح زیر هستند:

ترم اول : عکاسی عمومی و دیجیتال 

 • آشنایی با دوربین و نحوه کار کردن با آن
 • آشنایی با منو تنظیمات دوربین
 • آموزش مواردی از جمله سرعت شاتر، عمق میدان، ایزو، انتخاب کادر مناسب، کاربرد دیافراگم …

ترم دوم : عکاسی تکنیکال

 • آشنایی با تکنیک های عکاسی
 • آموزش چگونگی ایجاد عکس خلاقانه
 • آشنایی با تمامی شاخه های عکاسی از جمله پرتره، تبلیغاتی، مدلینگ، صنعتی، هنری، ورزشی، معماری، ودینگ و …

ترم سوم : نور پردازی در عکاسی

 • آشنایی با چینش صحیح نورها
 • نحوه گرفتن عکس در زوایای مختلف صورت و بدن (تمام رخ، سه رخ، نیم رخ)
 • آشنایی با نورپردازی رامبراند، ریم لایت، باترفلای، آتلیه
 • نحوه گرفتن عکس های پرسنلی
 • آشنایی با تمامی تجهیزات نورپردازی
 • نورپردازی در فضاهای باز، بسته

ترم چهارم : نرم افزارهای عکاسی

 • آشنایی با نرم افزار فتوشاپ
 • آموزش کار با نرم افزار لایت روم
 • آموزش نحوه ادیت اصولی برای ایجاد تصاویری جذاب و خلاقانه

بازار کار دوره عکاسی

عکاسی حرفه‌یست که از گذشته تا به الان همچنان درحال پیشرفت بوده و چیزی از اهمیت آن کاسته نشده است. با اینکه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری بسیاری از فعالیت ها کمرنگ تر و یا به طور کل کنار گذاشته شده‌اند اما در رابطه با هنر عکاسی، نه تنها این حرفه از عرصه کنار گذاشته نشده، بلکه به طور چشمگیر نیز پیشرفت کرده است.

به طوری که ما امروزه شاهد انواع دوربین های عکاسی، تجهیزات گوناگون و برنامه و نرم افزارهای مختلف به منظور بهبود هرچه بیشتر کیفیت تصاویر هستیم.هر فردی هنگامی که تصمیم دارد وارد صنف خاصی شود، در ابتدای کار دغدغه بازار کار و آینده شغلی را دارد.

بازار کار عکاسی باتوجه به شاخه فعالیتی که انتخاب می‌کنید بسیار متفاوت است. همانطور که پیشتر اشاره کردیم از جمله شاخه های عکاسی عبارتند از مدلینگ، صنعتی، تبلیغاتی، پرتره، طبیعت و … میباشد. اما به طور کلی عکاسی مدلینگ، عکاسی تبلیغاتی و عکاسی پرتره نسبت به عکاسی طبیعت از بازار کار بهتری برخوردار هستند.

دوره طراحی لباس

یکی از نیازهای اساسی صنعت مد و اکسسوری وجود عکاسان حرفه‌ایست و عکاسان فعال در این زمینه نیز هزینه های زیادی را دریافت میکنند. همچنین با توجه به آنکه صنعت مدلینگ همواره در حال تغییر و بروز رسانی است، عکاسی مدلینگ هم باید به روز شده و هماهنگ با جامعه باشد. اما چرا چنین تفاوتی وجود دارد و مگر برای سایر شاخه های عکاسی چه موقعیتی قرار گرفته است؟

 • برندها و شرکت ها برای اینکه بتوانند محصولات و خدمات خود را به مشتریان معرفی کنند مسلما به عکاس حرفه‌ای فعال در این زمینه نیاز دارند تا با عکسبرداری حرفه‌ای و زیبا بتوانند مخاطبان را به سمت خود جذب کنند.
 • در عکاسی پرتره بیشتر تمرکز بر روی چهره و اجزای صورت فرد است. عکاسانی که در این زمینه فعالیت میکنند با تاسیس استودیو و یا آتلیه عکاسی به عکسبرداری مربوط به مناسبت های مختلف مانند مراسمات ازدواج و تولدها، عکاسی بارداری، عکاسی کودکان و… میپردازند و از این طریق هزینه زیادی را برای خود کسب می‌کنند.
 • فعالیت در عکاسی طبیعت نیاز به کمی زرنگی و کوشایی است. عکاسان فعال در این زمینه هم به طبیعت گردی و هم به ثبت تصاویر خلاقانه میپردازند. این حوزه عکاسی بسیار زیباست اما با این حال عکاسی طبیعت درآمد چندانی ندارد مگر آنکه شما عکس خود را به یک مجله و یا سایت معتبر بفروشید.

آموزشگاه مرکز آموزش به عنوان یکی از برترین آموزشگاه های عکاسی در تهران می باشد.

سوالات متداول

خیر؛ برای شرکت در دوره های عکاسی مرکز آموزش نیاز به هیچ تجربه و دانش قبلی ندارید. تنها موردی که لازم است با خود به همراه داشته باشید داشتن دوربین DSLR است. این دوربین ها به دلیل اینکه قابلیت تعویض لنز دارند از کارایی بالاتری برخوردارند و کیفیت آن ها نسبت به دوربین های کامپکت خیلی بهتر است.

بله؛ در پایان دوره نیز، مدرک معتبر بین المللی به هنرجو اعطا می‌شود. این مدرک مورد تایید قوه قضاییه بوده و قابل ترجمه ارائه است.

آموزشگاه عکاسی مرکز آموزش، دوره های عکاسی خود را در 4 ترم اصلی برگزار می‌کند. در هر کدام از این ترم ها، دانشپذیران به یکی از ترفندهای اصلی در عکاسی به طور جامع آموزش می‌بینند.

4.3/5 - (12 امتیاز)