وجود آموزشگاه طراحی لباس در تهران خصوصا منطقه ی غرب آن موجب شده مه افراد زیادی در این مکان ها تجمع داشته باشند.

آموزشگاه طراحی لباس

آموزشگاه طراحی لباس غرب تهران

آموزشکات های موجود در غرب تهران که در زمینه ی طراحی لباس فعالیت دارند تواتسته اند افراد علاقه مند به این رشته را به میزان زیاد جذب کنند زیرا دارای قیمت های مناسبی برای آموزش این مهارت به افراد می باشد اما مهمترین نکته مربوط به کیفیت آموزش های برگزاری شده در این آموزشگاه ها می باشد که برای اطلاع از آن می توان به کارآموزان قبلی که در این کلاس های آموزشی فعالیت داشتند مراجعه کرده و از تجارب خوب و بد آنها در این زمینه استفاده کنید تا بتوانید انتخابی مناسب و درخور هزینه ی پرداختی خود داشته باشید.

آموزشگاه طراحی لباس

طراحی لباس در ایتالیا

طراحی لباس در اینالیا سالهایت که مورد توجه قرار کرفته و توانسته مدهای زیادی را روانه ی بازار کند.
در واقع این کشور از اولین های وارد شده به این عرصه می باشند که بوجود آمدن کشورهایی که در زمینه مد به تازگی مشغول شدند باعث شده کت طراحان حرفه ای ایتالیایی برای مطرح کردن خود فرصت هایی را دارا باشند.
از طریق طراحی لباس برند های مختلف موجود در ایتالیا دارای محبوبیت فراوان در دنیا می باشند که این امر موجب شده این کشور را به قطب متدهای فشن و کالاهای لوکس تبدیل کنند.
اما لازم است بدانید موفقیت های بدست آمده در زمینه مد و طراحی لباس در ایتالیا بعد از جنگ جهانی دوم به وجود آمده است،زیرا تا قبل از آن تابع شرکت های مد تحت نظر کشور فرانسه بود.
بعد از جنگ جهانی دوم تغییراتی بوجود آمد که شرکت های ایتالیا توانستند در زمینه ی مد به صورت حرفه ای و با اعتماد به نفس به فعالیت خود ادامه دهند.
علت سروصدای زیاد حاصل از طراحان لباس ایتالیایی مربوط به لباس هایی بود که خانم های به عنوان لباس های راحتی در هر جایی می توانستند استفاده کنند.
ودر واقع شرکت های اینالیایی با اهمیت دادن به راحتی خانم ها توانستند مورد توجه بسیاری از شرکت های طراحی لباس نه تنها در ایتالیا بلکه در کشورهای اطراف نیز قرار بگیرند.

آموزشگاه طراحی لباس

مخترع طراح لباس

چارلز فردریک ورث اولین مخترع طراح لباس بود که در قرن نوزدهم میلادی زندگی می کرد.
در آن دوره لباس ها بر اساس استاندارهای سلطنتی و توسط خیاطان ناشناس برای فروش ارائه می شد انا با روی کار آمدن این مخترع خانه های مد بوجود آمد که می توانست به جای استفاده از نظر مشتری خودشان لباس هایی را به مشتریان پیشنهاد می کردند.
بوجود آمدن خانه ی مد توسط فردریک موجب پیدایش طراحی لباس در دنیا شد.

Rate this post