بهترین و جامع ترین آموزشگاه طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته با صدور مدارک بین المللی و معتبر با بهره مندی از بهترین اساتید کشور در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن …جهت ارتباط با کارشناسان ما به شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

بهترین و جامع ترین آموزشگاه طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته

آیا می دانید چه سرفصل هایی را در رشته طراحی لباس آموزش خواهید دید  ؟

  • آیا شما فردی هستید که میخواهید رشته طراحی لباس را به صورت حرفه ای یاد بگیرید یا میخواهید به صورت علاقه شخصی ان را دنبال کنید ؟
  • آیا به دنبال کلاس های معتبر برای یادگیری این رشته جذاب هستید ؟
  • آیا حضور اساتید معتبر و با تجربه برای شما از اهمیت بالایی  برخوردار است ؟

اگر به دنبال تمامی موارد بالا هستید این آموزشگاه میتواند اولین هدف شما باشد.شما در طول دوره از ابتدایی ترین آموزش ها تا حرفه ای ترین انها را یاد خواهید گرفت و بهتر است بدانید حتی بدون آموزش های قبلی در کلاس طراحی لباس میتوانید حرفه ای شوید.

  • سرفصل ها از آشنایی با فیگور شروع می شود.

برای کشیدن بهتر لباس و نشان دادن دوخت پارچه ها و چگونگی انها روی مانکن نیاز دارید که یک مانکن را روی کاغذ کشیده و در مرحله بعد لباس را روی ان بکشید.حتما لازم نیست که نقاش باشید .شما از صفر این کار را شروع میکنید.

  • در مرحله ی بعد رنگ شناسی و جنسیت سازی را آموزش خواهید دید

در این ترم با انواع رنگ ها ،چگونگی ترکیب  آن ها اشنا خواهید شد. مداد رنگی ، گواش و مارکر از جمله لوازمی است که شما برای کشیدن جنسیت انواع پارچه ها به ان ها نیاز دارید.هر کدام از جنسیت ها یک تکنیک مخصوص به خود را دارد که به صورت جامع آموزش خواهید دید .جنسیت هایی از جمله حریر ، ساتن ، مخمل و …

  • خلاقیت در طراحی لباس مهمترین اصل این رشته

در این ترم آموزش میبینید که از موارد مختلف برای خلق یک لباس زیبا و منحصر به فرد استفاده کنید.طراحی لباس با خیاطی متفاوت است و یک طراح لزوما خیاط نیست.

  • در ترم بعد دوخت تزئینی و مولاژ را یاد خواهید گرفت

تزئینات روی لباس به شما کمک میکند که ایرادهای اندامی مشتری خود را بپوشانید و جلوه ی زیباتری به لباس دهید . مولاژ نیز به معنای الگوی حجمی است که کار خود را روی مانکن پیاده سازی میکنید.

  • در انتها نرم افزار طراحی لباس را آموزش میبینید

نرم افزار مارولوس باعث می شود که پروسه کاغذی حذف و کارها سریعتر انجام شود. بعضی از تولیدی ها ابتدا لباس را در نرم افزار پیاده سازی می کنند.

 

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آموزش جامع طراحی لباس از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

 

 

 

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

بهترین و جامع ترین آموزشگاه طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته

آیا بعد از دوره طراحی لباس میتوان در بازار کار حرفه ای استفاده کرد ؟

طراحی لباس رشته ای هنری ست و از هر بخش ان که در بالا به ان اشاره کردیم میتوان در بازار کار از ان استفاده کرد.ما در این مجموعه از مقدماتی تا ورود به بازار کار با هنرجویان همراه هستیم. برای کشیدن یک طرح خاص حتما نباید حرفه ای باشید.بعد از اتمام دوره میتوانید لباس های منحصر به فردی را خلق کنید .

بهترین و جامع ترین آموزشگاه طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته

برترین اساتید معتبر همراه با ارائه مدرک بین المللی و هزینه مناسب

همانطور که می دانید آموزشگاه معتبر در آموزش طراحی لباس نقش بسیار مهمی دارد .امروزه که بیشتر افراد به دنبال مهاجرت به وسیله مدارک بین المللی هستند فرصت خوبی است که با یادگیری در این مجموعه به هدف خود برسید.شما میتوانید با گرفتن چند مدرک بین المللی در این رشته و ترجمه کردن انها توسط دارالترجمه برای حضور در خارج از کشور اماده شوید.  دوره طراحی لباس مجموعه صنعت و معدن از 6 تا 7 ماه متغیر است که برترین اساتید مجرب و حرفه ای از صفر تا صد به شما آموزش خواهند داد. هزینه کلاس ها نیز از 1 میلیون تومان تا سقف 5 میلیون تومان متفاوت است که بسته به سطح شما و نظر کارشناس ما دارد.

بهترین و جامع ترین آموزشگاه طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته

جهت ثبت نام در آموزشگاه طراحی لباس

قبل از شروع به کار و ثبت نام در دوره طراحی لباس از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در ارتباط باشید .

Rate this post