راهنمای انتخاب کلاس آنلاین و جامع عکاسی با مدرک معتبر و با حضور اساتید مجرب و حرفه ای در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن …در ادامه با ما همراه باشید تا با جزئیات کلاس آنلاین عکاسی بیشتر آشنا شوید.

مشاوره ثبت نام کلاس طراحی لباس آنلاین با ارائه مدرک بین المللی

آیا دوره عکاسی آنلاین با دروه های حضوری تفاوتی دارد؟

امروزه برگزاری دوره های عکاسی آنلاین در آموزشگاه صنعت و معدن به افرادی که در شهرهای دور و کشورهای دیگر هستند ، افرادی که شاغل هستند و شرایط حضور در کلاس های حضوری را ندارند ، حتی کسانی که به هر دلیلی نمی توانند در دوره های حضوری شرکت کنند کمک شایانی کرده است و همه افراد می توانند در منزل خود به سهولت به یادگیری و آموزش حرفه مورد علاقه خود بپردازند و به هر آنچه که در یادگیری رشته عکاسی به صورت حرفه ای نیاز دارند دست یابند .

در دوره های جامع عکاسی که در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن برگزار می شود آموزش هنرجویان بر اساس متدهای پیشرفته مطابق با استانداردهای بین المللی و به صورت مقدماتی تا ورود به بازار حرفه ای کار هنرجو را همراهی می کند.

در این بین تنها نگرانی و سوالی که برای بعضی از افراد پیش می آید این است که آیا کیفیت دوره عکاسی آنلاین با کیفیت  دوره های حضوری برابر است یا خیر؟!

در پاسخ به این عزیزان می توان گفت که مجموعه صنعت و معدن ، دوره های عکاسی آنلاین را به صورت جامع با ارائه بهترین آموزش بدون کم و کاست نسبت به دوره های حضوری برگزار می کند و هیچ تفاوتی در کیفیت برگزاری کلاس ها نخواهد بود.

آموزش شما آنلاین است اما شما با آموزش اصولی و تکنیکی عکاسی تمرین های گسترده ای را از اساتید خود برای عکاسی در فضای مختلف خواهید گرفت.هدف از شرکت در کلاس های آنلاین عکاسی باید برای شما این باشد که به عنوان یک فرد حرفه ای بعد از دوره در این زمینه مشغول به فعالیت پولساز شوید.

با سر فصل های دوره عکاسی آنلاین بیشترآشنا شوید

ترم یک – عکاسی عمومی و دیجیتال که شامل :

آشنایی با هنر عکاسی

آشنایی با دوربین عکاسی

کاربرد دیافراگم و شاتر

عمق میدان درعکس

چگونگی راه اندازی دوربین

ترم دو – عکاسی تکنیکال

آموزش تکنیک های ترکیب بندی قاب عکس در زوایا و موقعیت های متفاوت

آشنایی با تکنیک های خلاقانه عکاسی حرفه ای.

شناخت انواع شاخه های عکاسی مثل : عکاسی پرتره، عکاسی فتوژورنالیسم، عکاسی مدلینگ، عکاسی ورزشی، عکاسی طبیعت، عکاسی معماری عکاسی صنعتی و تبلیغاتی.

با آموزش تکنیک های این ترم شما قادر به فعالیت در مشاغل گوناگون حرفه عکاسی خواهید شد.

ترم سه – نورپردازی

این ترم شامل : شناخت مودیفایرهای پر کاربرد در عکاسی استدیویی و آموزش نورپردازی حرفه ای در شاخه های عکاسی شامل پرتره،مدلینگ،تبلیغاتی شامل(پوشاک،غذا،جواهرات و …) و عکاسی در فضای باز و … می گردد.

شناخت انواع تکنیک های نورپردازی پرتره که عبارت است از : رامبراند – پروانه ای- ریم لایت – اسپیلت و…

انواع نورپردازی ژانرهای مختلف عکاسی

ترم چهار – نرم افزارهای عکاسی

آموزش جامع نرم افزار فتوشاپ برای ادیت حرفه ای و ارایه نهایی کار به مشتریان.

 

برای کسب اطلاعات در مورد دوره آنلاین و جامع عکاسی از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

 

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

جامع ترین دوره عکاسی آنلاین ویژه ورود به بازار کار

در تمام کشورها برای رسیدن به یک مهارت خاص و آموزش یک رشته حرفه ای تمام سعی خود را بر یادگیری مهارت های عملی هنرجو می گذارند تا بلافاصله بعد از اتمام دوره شخص بتواند به صورت کاملا حرفه ای به بازار کار وارد شود و رشته عکاسی دقیقا رشته ای است که باید به صورت اجرایی کار کرد تا به نتیجه دلخواه رسید .

با گذراندن دوره عکاسی در کناراساتید برتر این رشته با تحصیلات دانشگاهی مرتبط می توانید عکاسی را به صورت حرفه ای و با استانداردها بین المللی آموزش ببینید و مدرکی که پس از گذراندن دوره های عکاسی از مرکز آموزش خانه صنعت و معدن دریافت خواهید کرد به تنهایی بسیار معتبر بوده و برای مهاجرت به کشورهای دیگر و برای ادامه کار حرفه ای خود می توانید با مراجعه به دارالترجمه های معتبر آن را برای کشور مقصد ترجمه کنید.

با اینکه در رشته هایی مانند عکاسی مهارت اجرایی در درجه اول اهمیت قرار دارد اما داشتن مدارک معتبر بین المللی می تواند برای شروع کارتان حس اعتماد ویژه ای را در میان افرادی که به دفتر کارتان رجوع می کنند جلب کنید.

ثبت نام در دوره مقدماتی تا پیشرفته عکاسی آنلاین

دوره های آنلاین مرکز آموزش خانه صنعت و معدن با توجه به رویکرد کاملا مبتنی بر تعامل چندجانبه و حساسیت در اجرای این دوره های مورد استقبال گسترده علاقه مندان به این حوزه که به دلیل خواستار گذراندن دوره های عکاسی به صورت آنلاین ولی با کیفیت هستند واقع شده است.

قبل از شروع به کار و ثبت نام در دوره با کارشناسان دپارتمان عکاسی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن از طریق واتساپ و یا با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید

Rate this post