شرایط ثبت نام در رشته عکاسی را از کارشناسان سایت ما بپرسید و پس از کسب اطلاعات لازم، در کلاس های ما شرکت کرده و به رویای دیرینه خود جامعه عمل بپوشانید.

آیا تا به حال برای شما عزیزان پیش آمده است که با دیدن یک عکس و تبحر عکاس آن، به این فکر افتاده باشید که شما نیز فن و فنون عکاسی را آموزش گرفته و به صورت حرفه ای اقدام به تهیه عکس نمایید؟

اگر همیشه چنین رویایی را در سر داشتید، الان زمان آن رسیده است که به این رویای خود جامعه عمل پوشانده و با شرکت در کلاس های عکاسی که ما برگزار می کنیم، عکاسی را به صورت حرفه ای و کاربردی یاد بگیرید.

 شرایط ثبت نام در رشته عکاسی

شرایط ثبت نام در دوره های رشته عکاسی

برای اطلاع از شرایط ثبت نام در رشته های عکاسی با ما تماس گرفته و از همکاران ما این شرایط را جویا شوید.

ما در آموزشگاه عکاسی خود به شما کمک می کنیم که در رشته عکاسی توانمند و حرفه ای شوید و به رویای چندین ساله خود جامه عمل بپوشانید.

اما قبل از این که وارد رشته عکاسی شوید باید به درون خود بنگرید و ببینید که آیا شور و اشتیاق لازم برای یادگری عکاسی را دارید؟ اگر این گونه است به شما تبریک می گوییم! چون شور و شوق درون شما، با آموزش های نابی که توسط اساتید ما یاد می گیرید، به شما کمک می کند تا با علاقه هر چه تمام تر این رشته را فراگرفته و حتی توسط آن به درآمد برسید.

 شرایط ثبت نام در رشته عکاسی

قیمت ثبت نام در رشته عکاسی

 قیمت کلاس هایی که ما در رشته عکاسی برگزار می کنیم بسیار مناسب است و شما می توانید پس از شرکت در دوره های ما، به یک عکاس حرفه ای تبدیل شوید.

پس از آموزش لازم، چگونه می توان به عنوان یک عکاس فعالیت کرد؟

  • عکاس خبری
  • عکاس هنری
  • عکاسی امور تبلیغاتی
  • عکاسی حرفه ای در صدا و سیما

شرایط ثبت نام در رشته عکاسی

مهلت ثبت نام در رشته عکاسی

فصل تابستان فرصت خوبی برای پوشاندن جامه عمل به رویای عکاسی شماست. برای اطلاع از مهلت ثبت نام در کلاس های ما، با ما تماس بگیرید.

شما عزیزان پس از شرکت در دوره های ما می توانید در رشته عکاسی به فعالیت مشغول شوید.

می توانید با عکس های حرفه ای خود اقدام به برگزاری نمایشگاه نمایید، یا آتلیه تخصصی خود را راه اندازی نموده و به فعالیت خود ادامه دهید و حتی می توانید با فروش عکس های خود به نهادهای تبلیغاتی، مراکز هنری و صنعتی و بسیاری از ارگان های مختلف به کسب در آمد برسید.

 

Rate this post