مشاوره ثبت نام کامل ترین کلاس آموزش طراحی لباس آنلاین با ارائه مدرک بین المللی و معتبر با بهره مندی از بهترین اساتید کشور در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن …جهت ارتباط با کارشناسان ما به شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید .

مشاوره ثبت نام کلاس طراحی لباس آنلاین با ارائه مدرک بین المللی

بهترین کلاس طراحی لباس آنلاین از ایده تا اجرا

اگر علاوه بر علاقه شخصی خود میخواهید رشته ی طراحی لباس را به صورت حرفه ای ادامه دهید و به دنبال کلاس آنلاین هستید که برای ورود به بازار کار شما را همراهی کند ، با ما همراه باشید .

حرفه طراحی لباس رشته ای تلفیق از هنر و مهندسی و بازارشناسی است که برای فعالیت حرفه ای در بازار مد و لباس باید به همه این موارد دقت کنید.اما بدانید که وظیفه یک طراح لباس فقط کشیدن طرح های زیبا با جنسیت سازی های متفاوت و رنگارنگ نیست و باید فراتر از ان رفت.

کسی که مزون لباس دارد و یا کار اجرایی لباس را انجام می دهد قطعا راه زیادی را طی کرده است که به این مرحله برسد . ما با شما همراه هستیم تا با پرورش ذهن شما و آموزش های گام به گام طراحی لباس به صورت آنلاین ، شما را به مسیر دلخواهتان برسانیم.

آنچه که شما در مجموعه صنعت و معدن آموزش خواهید دید فقط به پرورش ذهن شما روی کاغذ منجر نمیشود بلکه اموزش خواهید دید که چگونه ان را روی مانکن پیاده سازی کنید.در واقع ما ذهن شما را پرورش خواهیم داد که چگونه ایده های خود را تا مرحله اجرایی شدن پیش ببرید.در نهایت باید بگوییم که تفاوتی بین دوره های حضوری و آنلاین وجود ندارد و هر دو یک هدف دارند و آن رساندن هنرجویان به بالاترین سطح د رشته مد و طراحی لباس است.

مشاوره ثبت نام کلاس طراحی لباس آنلاین با ارائه مدرک بین المللی

 

 

برای کسب اطلاعات تکمیلی از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

بزرگترین مرکز تخصصی طراحی لباس آنلاین از مبتدی تا پیشرفته

این دوره های آنلاین بدون شک کاملترین دوره آنلاین طراحی لباس است که شما بعد از گذراندن 5 تا 6 ماه از کلاسهای طراحی لباس، اماده ورود به بازار کار حرفه ای می شوید.همانطور که می دانید  در سال 2020 آکادمی های مد زیادی ، از نقاشی و تصویر سازی محض فاصله گرفتند و بیشتر به سمت بازار کار اجرایی رفته اند .آموزشگاه صنعت و معدن نیز سال هاست که صنعت مد و پوشاک را از طریق هنرجویان و فارغ التحصیلان خود تامین میکند.حال که شرایطی پیش آمده که شما بتوانید از طریق آنلاین در کلاس ها به راحتی شرکت کنید ، میتوانید به بهترین سطح مورد نظر خود برسید.

مشاوره ثبت نام کلاس طراحی لباس آنلاین با ارائه مدرک بین المللی

هزینه های طی دوره کلاس طراحی لباس آنلاین

همانطور که میدانید رشته های هنری از هزینه ی بالایی در ابتدای کار برخوردارند اما ما در این مجموعه با کمترین هزینه مانند هزینه هایی برای کشیدن تصویرها و جنسیت سازی ها روی کاغذ و گرفتن پارچه های ارزان قیمت مانند متقال برای مولاژ به شما آموزش حرفه ای خواهید داد . هزینه ی کلاس ها نیز از 1 میلیون تومان تا سقف 5 میلیون تومان متفاوت است که بسته به سطح شما و نظر کارشناسان ما دارد.

مشاوره ثبت نام کلاس طراحی لباس آنلاین با ارائه مدرک بین المللی

چگونه طراح لباس موفقی شویم ؟

علاوه بر اینکه استاد خوب و حرفه ای در کار بسیار تاثیر گذار است و مجمومه ی ما از این مهم برخوردار است اما تمرینات بسیار و پیاپی در موفقیت شما نیز بسیار تاثیر گذار خواهد بود. طراحی لباس رشته ای است که با تمرین میتوان به دلخواه مورد نظر خود رسید.همچنین کلاس های گروهی به صورت آنلاین باعث می شود که شما از تمامی ایده ها الهام بگیرید و ذهنتان بیشتر پرورش پیدا کند و اثار زیبایی را خلق کنید.

ویژگی های دوره طراحی لباس آنلاین

  • استفاده مناسب از زمان و مدیریت بهینه آن
  • آموزش و کار زیر نظر بهترین و مجرب ترین اساتید کشور .
  • ارائه مدرک بین المللی برای هنرجویانی که قصد مهاجرت دارند . به وسیله این مدرک ها که توسط دارلترجمه ،ترجمه می شود میتوانید در خارج از کشور از ان بهره ببرید.
  • فراگیری تمام اصول طراحی لباس در مدت زمان کوتاه از مقدماتی تا پیشرفته که شما برای ورود به بازار کار به ان نیازمندید.
  • معرفی هنرجویان به واحدهای مشغول به کار در زمینه طراحی لباس
  • در طی دوره و پس از پایان ان هنرجویان تسلط بسیار بر روی کارهای اجرایی طراحی لباس پیدا خواهند کرد.
  • حضور هنرجویان از تمامی شهرها و کشورهای مختلف

جهت ثبت نام در دوره طراحی لباس آنلاین

قبل از شروع به کار و ثبت نام در دوره های آنلاین، با کارشناسان دپارتمان طراحی لباس در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت در ارتباط باشید .

Rate this post