هزینه کلاس های طراحی لباس آنلاین در مراکز معتبر بسیار پایین تر از آموزشگاه ها است. این تفاوت قیمت را به راحتی می توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت به دست آورید.

طراحی لباس آنلاین

آموزش مجازی طراحی لباس به صورت آنلاین

این روش از آموزش امروزه بسیار فراگیر شده است زیرا افرادی که به آموزشگاه های معتبر دسترسی ندارند می توانند از این طریق به یادگیری این هنر بپردازند. بسیاری از افراد از شهرستان ها و راه های دور و نزدیک می توانند با استفاده از تلفن، اپلیکیشن‌های ارتباطی موبایل و فضای مجازی آموزش از را دور ببیند و انواع کلاس‌های الگوسازی مولر، طراحی لباس، لباس شب و… بدین شکل برگزار می شود.

با اینکه در یادگیری این هنر بهتر است که هنرجو دست استاد را ببین و نحوه دوخت را یاد بگیرد اما با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و فضای مجازی به این هنر کمک کرده است تا با فرستادن عکس و فیلم و … اطلاعات آموزش را هرچه بهتر انتقال دهیم و بتوان طراحی و دوخت لباس را غیرحضوری آموزش داد.

برای این کار یک گروه تشکیل می شود و مانند کلاس درس هنرجویان رأس ساعت مشخصی در آن گروه حضور می یابند تا درس آن روز به وسیله صدا، فیلم و عکس به آن ها آموزش داده شود.

ضروری ترین شاخص در کلاس های غیر حضوری آنلاین و آموزش از راه دور حضور و وجود یک مربی با اطلاعات طراحی و دوخت بالا و فن بیان خوب برای انتقال هرچه بهتر نکات اموزشی است.

طراحی لباس آنلاین

مزایای آموزش آنلاین طراحی و دوخت لباس در مراکز معتبر

فضای مجازی به کسانی که در نقاط دور افتاده هستند یا کسانی که به دلیل مشغله کاری زیاد فرصت رفتن به این کلاس ها را ندارند این فرصت را ایجاد کرده که هر آنچه می خواهند یاد بگیرند.

از مزایای این کلاس ها این است که هنرجوهایی که در شهر های دور دسترسی به آموزشگاه های حرفه ای و باکیفیت را ندارند می توانند از این طریق به صورت حرفه ای این هنر را یاد بگیرند و حتی می توانند با تولیدی ها تهران و شهر های بزرگ برای ارائه کار ارتباط برقرار کنند.

طراحی لباس آنلاین

هدف از برگزاری کلاس های آموزشی آنلاین طراحی لباس

هدف اصلی این کلاس ها این است که با تشکیل این گروه ها در صفحات مجازی هر شخصی از هر جای ایران بتواند اطلاعات خود را در اختیار دیگران قرار دهد.

در این کلاس ها سعی شده اساتید تمام چیز هایی که بلد هستند را به صورت حرفه ای در اختیار هنرجویان قرار دهند و از این طریق بتوانند صنعت پوشاک کشور را در سطح جهانی بالا ببرند.

این کلاس ها قابلیت این را دارند که استعدادهای موجود در شهرهای کوچک و دور افتاده را پیدا کرده و آنها را کنار هم جمع کنند که سود این کار شامل همه افراد می شود.

طراحی لباس آنلاین

آموزش گام به گام طراحی لباس آنلاین مراکز معتبر

کلاسهای آنلاین طراحی لباس و مد، به متقاضیان کمک می کند نحوه طراحی مدل و تصویر سازی لباس را از سطح مبتدی تا پیشرفته بیاموزید. تصویر سازی و کشیدن تصویر و ترسیم ایده خود اولین گام در یادگیری و آموزش طراحی لباس است. ترسیم مد و لباس به دو صورت انجام میگیرد:

  • روش مبتدی: در این روش طراح به طرح های از پیش آماده شده فقط لباس می پوشاند
  • روش پیشرفته: طراح خود باید طرح را کشیده و سپس لباس بر تن آن ترسیم کند.
Rate this post