آموزش گریم میکاپ و البته کانتورینگ صورت از سایت های اینترنتی به صورت حضوری انجام می شود ولی شما می توانید برای حضور در کلاس با مشاورین سایت های معتبر هماهنگ کنید.

آموزش گریم

آموزش گریم میکاپ

گریم و میکاپ صورت، به آموزش های حرفه ای گفته می شود که البته به صورت پیشرفته ای بر روی چهره اعمال می گردد و باعث جذاب و زیباتر شدن چهره می شود.

ناگفته نماند که گریم و میکاپ زمانی انجام می شود که بخواهیم زوایای صورت بیشتر در معرض دید باشند و البته اگر به دنبال زیباتر شدن چهره خود می باشید، بهتر است از آموزش گریم میکاپ به صورت حرفه ای بهره مند شوید.

گریم و میکاپ، یکی از برترین ترفند های آرایشی است که هر کسی از عهده آن بر نمیاید و البته این ترفند ها همراه با آموزش های خاصی بوده است که توسط افراد با تجربه و اساتید حرفه ای در آموزشگاه ها ارائه می شود.

آموزش گریم میکاپ و کانتورینگ طبق مراحل خاصی صورت می گیرد و کلاس های مختلفی در این رابطه تشکیل شده است که شما می توانید از طریق راه های اینترنتی یا حضوری نسبت به ثبت نام آن ها اقدام فرمایید.

 

البته آموزش گریم میکاپ به چندین دسته تقسیم بندی می شود که عبارت اند از:

 1. گریم پوست چرب
 2. گریم پوست خشک
 3. گریم پوست معمولی
 4. گریم پوست مختلط

 

البته گریم ها خود با توجه به نوعی که دارند تقسیم بندی می شوند که عبارت اند از:

 • گریم سینمایی
  • جوانسازی پوست
  • پیرسازی پوست

کلاس آموزش گریم میکاپ و کانتورینگ صورت

شاید تا به امروز چندین بار اسم کانتورینگ صورت به گوشتان خورده است و در اینجا سعی شده تا به صورت واضح تری این مسئله برای شما روشن شود.

کانتورینگ صورت، در زوایای مختلف چهره شما را درخشان تر می کند و البته جلوه آن را نیز دو چندان می نماید. کانتورینگ صورت برای رفع عیب های صورت به کار گرفته می شود و البته آموزش های آن دارای چندین مرحله مختلف بوده است.

در کلاس های آموزشی گریم و کانتورینگ صورت به شما گفته می شود که به چه چیز هایی نیاز دارید، که اعم از:

 • نیاز به پرایمر
 • نیاز به هایلایتر
 • نیاز به کرم پودر مایع
 • نیاز به پنکک
 • نیاز به اسفنج آرایشی
 • نیاز به کانسیلر

آموزش گریم

برگزاری کلاس گریم و کانتورینگ صورت

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از روش های روز می توانید انواع کلاس های آموزشی گریم و میکاپ را به صورت اینترنتی و غیرحضوری شرکت کنید.

همچنین گفته شده است که شرکت در کلاس ها به دو صورت حضوری و غیرحضوری می باشد، اما برای ثبت نام از روش های اینترنتی استفاده کنید تا هم از تخفیفات ویژه بهره مند گردید و هم هزینه های عملیاتی شما کاهش یابند.

آموزش گریم

Rate this post