حرفه و شغل طراحی لباس در دهه گذشته شغلی بسیار پردرآمد و در عین حال جذاب و مفرح بوده است و بسیاری ازعلاقه مندان در حال حاضر در این حرفه کسب درآمد می کنند.

در بسیاری  از کشورها حرفه طراحی لباس همچنان جزو مشاغل پردرآمد است به نحوی که به گزارش همکاران ما در اداره مهاجرت بسیاری از ایرانیان متقاضی کار و درآمد از این حرفه در کشور های مقصد خود بوده اند.

مفتخریم که دوره های آنلاین طراحی لباس به شرح زیر مورد استقبال بسیاری از هموطنان ما در خارج از کشور بوده و توانسته ایم خدمتی از راه دور برای شما عزیزان داشته باشیم .

دوره های طراحی لباس آنلاین

شرح شیوه برگزاری کلاس طراحی لباس به صورت آنلاین

کلاس های آنلاین به روش تعاملی و با رویکرد کاملا اجرایی برگزار می گردد.در این کلاس ارتباط بین استاد و هنرجویان به صورت زنده در گردش است و با توجه به ماهیت عملی حرفه طراحی لباس تمرکز گسترده ای بر فعالیت همزمان هنرجو در کلاس داریم.

هر جلسه دارای یک محتوای آموزشی است که این محتوا در حین کلاس تدریس می گردد و همزمان هنرجویان با تدریس محتوا زیر نظر مدرس دست به اجرا و تمرین محتوا می زنند.

باید صادقانه به شما بگوییم برای موفقیت در این کلاس حضور خالی در کلاس کافی نیست و حتی اگر در زمان کلاس همراه با مدرس وارد بحث و کار نگردید حضورتان بی اثر است.تمام این سخت گیری برای کیفیت نهایی کار شماست و باید بدانید که ما متعهد به آموزش اصولی و کارا برای علاقه مندانی هستیم که با این حجم از سختی از راه دور وارد کلاس های آموزشی می شوند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در این مورد با همکاران ما در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آموزش طراحی لباس آنلاین

چرا دوره طراحی لباس آنلاین برای هموطنان خارج از کشور مناسب است؟

کارایی و استقبال از طراحان لباس در جوامع و کشور های مختلف از یک سو و راه اندازی کسب و کار شخصی با حداقل هزینه از سوی دیگر و همچنین هزینه مناسب این کلاس ها به علت اختلاف ارزشی مابین ریال و دلار فرصت مناسبی برای هموطنان خارج از کشور فراهم نموده است.

شما برای راه اندازی کسب و کار یا فعالیت در حرفه طراحی لباس تنها نیازمند آموزش اصولی و کارآمد هستید.سرفصل های آموزشی طراحی لباس در این دوره کاملا مطابق با استاندارد های جهانی و به صورت اجرایی آموزش داده خواهد شد.

کیفیت کلاس های آنلاین طراحی لباس در مقایسه با کلاس های حضوری آن:

تا قبل از برگزاری دوره های آنلاین طراحی لباس از حدود 3 سال گذشته باور بسیاری از اعضای هیئت عملی و مخاطبان این بود که به علت عملی بودن حرفه طراحی لباس دوره های غیر حضوری و آنلاین نمیتواند گزینه مناسبی باشد.

اما آنچه  امروز به گواه وضعیت فارغ التحصیلان حرفه طراحی لباس به شیوه آنلاین شاهد هستیم چیز دیگری را نشان می دهد.شیوه برگزاری کلاس های آنلاین به روش تعاملی توسط کارشناسان و هیئت علمی این مرکز توانسته با پیشبینی نیاز دانشجویان در کلاس های آنلاین کیفیت بالایی برای این دوره های رغم بزند.

برای اطلاع دقیق در مورد شیوه برگزاری این کلاس ها با همکاران ما در ارتباط باشید.

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

کلاس طراحی لباس آنلاین

آنچه در دوره طراحی لباس خواهید آموخت

دوره طراحی لباس آنلاین از پایه یعنی مبانی فیگور و نحوه ترسیم فیگور آغاز و اجرای نهایی طرح و جمع آوری پرتفولیو  و همچنین مدیریت تیم تولید لباس ادامه میابد.یک طراح لباس ممکن است علاقه ای به دوخت و خیاطی نداشته باشد ولی باید زیر نظر مدرسین ما شیوه تعامل با تیم الگو و دوخت و مدیریت تیم تولید را بیاموزد.

سرفصل های آموزشی طراحی لباس به طور خلاصه به شرح زیر است:

  • طراحی فیگور و ترسیم مانکن در حالات مختلف
  • رنگ شناسی لباس و جنسیت سازی انواع پارچه روی کاغذ
  • خلاقیت در طراحی لباس و جمع آوری پرتفولیو
  • نرم افزار طراحی لباس(مارولوس)
  • اکسسوری پارچه و لباس
  • مولاژ یا الگوی حجمی لباس
  • و…

برای اطلاع دقیق تر از سرفصل های آموزشی با همکاران ما از طریق واتس آپ یا تلفن در ارتباط باشید.

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

چه مدارکی بعد از پایان دوره به شما اعطا می گردد؟

در پایان دوره یک مدرک معتبر مهارتی برای هنرجویان صادر و بعد از ترجمه و  توسط پست های بین المللی به ادرس درخواستی شما در کشور مقصد و درب منزل ارسال خواهد شد.

Rate this post