آموزش عکاسی در تبریز

آموزش عکاسی در تبریز از جمله خدمات ارزشمند و با کیفیت موسسه مرکز آموزش است که برای علاقه‌مندان این شهر زیبا، ارائه می‌شود. عکاسی حرفه‌ای است که هوادارن و طرفداران بسیاری را از سراسر دنیا مختص خود ننموده است. در ابتدای اختراع دوربین عکاسی و پیدایش این حرفه، تنها عده‌ی معدودی در دنیا قادر به عکاسی بودند.

چراکه هم این دوربین ها از هزینه‌ی بالایی برخوردار بوده و افراد قادر به تهیه آن نبودند و همچنین علم و حرفه‌ی آن کاملاً نو ظهور بود و نیاز به تخصص لازم را داشت.

اما رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی این امکان ایجاد شده است که هر فردی در هر سطحی که قرار دارد بتواند عکاسی کند و این حرفه را آموزش ببیند. خصوصاً اینکه اکثر گوشی های تلفن همراه دارای دوربین های با کیفیتی هستند و میتوان با آنها عکاسی کرد.

آموزش عکاسی در تبریز

سرفصل های دوره آموزش عکاسی در تبریز

آموزش عکاسی در تبریز توسط مجموعه مرکز آموزش طی 4 ترم به طور کامل و جامع برگزار می‌گردد. در هر ترم، سرفصل های مرتبط با صنعت عکاسی و ادیت عکس آموزش داده می‌شود. تمامی این فصل های تدریسی براساس استانداردهای بین المللی این رشته طراحی و تدوین شده تا بتواند پاسخگوی نیاز شما برای ورود به بازار کار حرفه‌ای عکاسی باشد.

به طور کلی مطالب موجود در هر ترم به شرح زیر است:

عکاسی عمومی و دیجیتال

در این ترم با اصول اولیه و مبانی عکاسی و مفاهیم آن آشنا خواهید شد. آشنایی با دوربین و تسلط بر منوی آن، سرعت شاتر و کاربرد دیافراگم درعکاسی، عمق میدان، کادربندی و ترکیب بندی و … از جمله مواردی است که ترم اول آموزش داده خواهد شد.

عکاسی تکنیکال

در ترم دوم تکنیک های مختلف در همه ژانرهای عکاسی، پرورش خلاقیت در عکاسی، ایده پردازی، استفاده از ابزار و وسایل متفاوت در عکاسی، آشنایی با سبک های مختلف عکاسی مثل عکاسی تبلیغاتی، عکاسی معماری، عکاسی مدلینگ، عکاسی طبیعت و … به شکل کاملاً اصولی به شما آموزش داده خواهد شد.

نورپردازی استدیویی در عکاسی

نور مهمترین عنصر در عکاسی است؛ درواقع میتوان گفت حرفه‌ی عکاسی همان فرایند ثبت نور در عکس است. شناخت نور و تاثیر آن در عکس از نکاتی می‌باشد که به عنوان یک عکاس حرفه‌ای باید توانایی شناخت و به کارگیری اصولی تجهیزات نورپردازی و حتی خلاقیت در استفاده از ابزار و نور را داشته باشید. پس از آشنایی با تاثیرات نور و شناخت تجهیزات نورپردازی، از طریق بکارگیری خلاقیت می‌توانید عکس های خارق العاده‌ای را به ثبت برسانید.

در ترم سوم انواع نورپردازی و تکنیک های مختلف به شما آموزش داده می‌شود و شما تکنیک های نورپردازی درعکاسی پرتره، مدلینگ، صنعتی، تبلیغاتی و … را به صورت کاملاً حرفه‌ای آموزش خواهید دید.

نرم افزار ادیت عکس

در ترم آخر با آموزش نرم افزارهای تخصصی ادیت عکس می‌توانید تصاویری که عکسبرداری می‌کنید را با تغییر کنتراست، رتوش چهره، بک‌گراند سازی، ساخت آلبوم ژورنالی و یا ادیت های ظریف و جذاب به یک عکس زیباتر تبدیل نمایید. علاوه بر آن آماده سازی عکس ها جهت چاپ به شما آموزش داده می‌شود.

کلاس عکاسی در تبریز

عکاسی یک رشته‌ی کاملاً خود آموز است. بدین منظور که شما خودتان، شخصاً بواسطه‌ی آزمون و خطای های مختلف می‌توانید این حرفه را فرا گرفته و حتی در آن به تخصص کافی برسید. درواقع در این حالت، تجربه‌ی شما، مدرس و باعث رشد شما خواهد بود. اما مشکلی که در روش های خودآموزش وجود دارد، وقتگیر بودن آنها است. شما باید سال های زیادی را صرف تکرار و تمرین در مباحث مختلف عکاسی نمایید تا بتوانید در آخر به شیوه اصولی و حرفه‌ای عکسبرداری دست پیدا کنید.

مزیت بزرگی که شرکت در کلاس آموزشگاه عکاسی تبریز نسبت به روش قبلی دارد این است که شما بدون آنکه زمان زیادی را صرف یادگیری نکات مختلف (از ساده گرفته تا پیچیده) نمایید، تمام این تکنیک ها و روش ها را تنها در مدت زمان بسیار کوتاه و محدودی فراخواهید گرفت. پس از آن نیز میتوانید براحتی وارد بازار کار شده و از این طریق کسب درآمد نمایید.

تماس با کارشناسان

شیوه برگزاری کلاس عکاسی در تبریز

مرکز آموزش از جمله موسسات بسیار مطرح و معتبر در ایران محصوب می‌شود که در زمینه های آموزشی مختلفی از جمله آموزش عکاسی در تبریز و حتی سایر استان ها می‌پردازد. تفاوتی ندارد در کجای ایران و یا در کدام یک از مناطق تبریز سکونت داشته باشید، شما براحتی بدون آنکه محدودیت زمانی و مکانی را احساس کنید، میتوانید در دوره آموزش عکاسی تبریز شرکت نمایید.

این دوره ها بصورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می‌شود و لازم نیست که شما در کلاس به شکل حقیقی حضور پیدا کنید. برای این منظور تنها لازم است یک دستگاه (کامیپوتر، لپ تاپ، موبایل، تبلت) که به اینترنت متصل می‌شود، داشته باشید تا بتوانید در کلاس ها شرکت نمایید.

بهترین دوره عکاسی

اساتید کلاس های آموزش عکاسی در تبریز و سایر استان ها، همگی از استاید مطرح عکاسی در ایران محسوب می‌شوند که سابقه بلند مدت و درخشانی را در زمینه عکسبرداری دارند. سرفصل های آموزشی این دوره با سرفصل های دوره حضوری کاملاً یکسان بوده و همگی براساس استانداردهای ببین المللی و نیاز بازار کار عکاسی، انتخاب شده‌اند.

دوره آموزش عکاسی در تبریز کاملاً به صورت تعاملی و از سطح مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌شود. به طوری که شما برای ششرکت در دوره نیازی نیست که از قبل پیشنیازی را بگذرانید. همچنین برای یادگیری بهتر و افزایش ارتقای نکات آموزش دیده، موظف هستید که در تمام طول دوره فعالیت پویا داشته باشد.

استاد با حضور در آموزشگاه، کلاس ها را بشکل آنلاین برگزار و اداره می‌کند و به رفع سوالات و اشتباهات هنرجو می‌پردازند. علاوه بر آن در طول تشکیل کلاس، یک استادیار در کنار استاد حضور پیدا میکند؛ استادیار از کلاس های آنلاین پشتیبانی ۲۴ ساعته انجام داده و بعد از پایان هر جلسه نیز به تمرین ها و رفع اشکالات دانشپذیران می‌پردازد.

در پایان دوره آموزش عکاسی نیز به شما، مدرک معتبر بین المللی تعلق می‌گیرد. شما بواسطه این مدرک میتواند به دارالترجمه مراجعه کرده و آنرا برای پذیرش کشور موردنظر ترجمه نمایید.

دوره آموزش عکاسی جهت ورود به بازار کار

بازار کار رشته عکاسی

رشته عکاسی از جمله محبوب‌ترین و پر متقاضی‌ترین رشته های هنری در جهان است. با پیشرفت هایی که شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری عکس مانند اینستاگرام، پینترست و … داشته‌اند باعث شده توجهات زیادی به سمت این حرفه جلب گردد.

درحال حاضر رقابت در حرفه‌ی عکاسی بسیار زیادی است و برای آنکه بتوانید در آن به موفقیت لازم برسید، بایستی از همان ابتدا پرقدرت و حرفه‌ای وارد عرصه شوید.

آموزش عکاسی در تبریز و به طور کلی شرکت در دوره های عکاسی مرکز آموزش، شما را پیش از وارد شدن به بازار کار آماده کرده و به یک عکاس حرفه‌ای تبدیل می‌نماید.

آموزش و یادگیری، از اصول اساسی برای موفقیت و پیشرفت کردن در هر حرفه و زمینه‌ای است. مرکز آموزش همراه با تیم حرفه‌ای خود و ارائه خدمات آموزشی با کیفیت، شما را برای ورود حرفه‌ای به بازار کار عکاسی آماده خواهد کرد.

مدرک معتبر بین المللی

مدرک دوره عکاسی در تبریز

موسسه مرکز آموزش از جمله معدود آموزشگاه ها در سطح ایران است که برای دوره آموزش عکاسی در تبریز، مدرک معتبر بین المللی اعتا می‌نماید. این مدرک مورد تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده و در پایان دوره به هنرجویان تعلق می‌گیرد.

شما بواسطه این مدرک معتبر براحتی متوانید کسب و کار خود را نه تنها در داخل ایران بلکه در خارج از کشور نیز راه اندازی کنید. این مدرک قابلیت ترجمه داشته و دارای مهر دادگستری است. در نتیجه برای فرایندهای مهاجرتی خود به کشور دیگر، میتوانید از این مدرک استفاده کرده و امتیازات لازمه را کسب نمایید.

البته دقت داشته باشید که گرفتن مدرک برای شروع کار حرفه‌ای کافی نیست. ارزش کار شما به تخصصی است که کسب می‌کنید. داشتن مدرک می‌تواند کمک کننده و هموارتر کردن مسیری باشد که در آن قرار می‌گیرید. شما باید به درستی از حرفه و تخصص خود استفاده نمایید و با استفاده از تکرار و تمرین، تجربه خود را بیشتر کرده و فنونتان را بهبود ببخشید.